Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evet bu aldıgım ılk ipek esarptı cok severım kendısını

izmirde hava felaket yağmurdan dışarısı görünmüyor.
sanki saat 5 gibi karardı hava.
allahım dışarda olana evsiz barksız olana yardım etsin

kızlar popüler moda bölümünde buna benzer bir topik vardı
Ne oldu göremedim?
akıbeti hakkında bilgisi olan??

ruzenin nasıl gidiyor hamilelik??hergün farklı birşey hissediliyo derler doğrumu

hamdolsun iyi gidiyo canım ....şuan için bir sorun yok,bizimki yaramaz beni çok yoruyor okadar,hergün farklı bşiymi,ben şuan için bişi hissetmiyorum,karnımda pek büyümedi zaten herkez aaaa hamilemisin diyo:)))
sadece iki gündür akşamları sanki içimde kelebek kanat çırpıyor....
dün babamızda hissetti,gözleri doldu kocişimin,oğlum hissediyo sanki daha bi cilvelendi babaya....:asigim::asigim::asigim:

arkadaşlar topuzlu boneler çıkmış
gödünüzmü
kullandıızmı
çok pratik görünüyordu

aaaa ben ilk kez duydum... valla çok kullanışlı olmalı...baktım netden de pek bi açıklama yok...ben çok uğraşıyorum valla durmuyo düzgün,heleki boneler çok kayıyo....
alan olursa eklesin valla resmini çok merak ettim...
ben baya bir geri kalmışım ya,gecende eşarp şampuanı gördüm nerde satılıyo acaba,çok iyi bişi çünkü sürekli elde yıkanmıyo eşarplar ve rengi falan soluyo.....
zaten bana eşarp dayanmıyo nedense ütülürken hep biyerini yakıyorum üfff beceriksizim ben....:çok üzgünüm:

selam kızlar zemuszemus

esmy canım çok şıksın bende siyahı çok seven biriyim :kedi:

aybike canım kızna benden kocaman bir MAŞALLAH
öpüp mıncıklayasım geliyor burdan gördükçe pek şirin cadı :asigim:

ruzenin bende durumlar aynı güzelim, çok az kaldı bende kıpır kıprım bebiş gibi kaydirigubbakcemile5

hava bugün buralarda yağmurlu ve kapalı, moralim ara ra bozlur gibi olsada hemen toparlıyorum kendimi :lepi:

şu bone işi ni bilen varsa söylesin, kulağa hoş geliyor, almak lazım, ben bıktım bir saat başörtümü yapmaktan, pratikleşirim en azından hazırda topuzlu bone varsa hani sositososito

izmirde eşarppark mağazasında var izmirli varsa aramızda oradan bakabilir.
ben ilk fırsatta alıpd deneyeceğim.
bildiğimiz penye bone arka kısmı pofuduk:)
renkkleride vardı

evde bayanlarrası toplantıladra kullanılabilir boneler.
farklı kumaş seceneklei ile şık boneler ortaya çıkar diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…