Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

vallahi cinnet geçiricem bi gün canım.. bu aralar o kadar doldum ki.,hem aileden ,hem bu şahsiyetten,hem işsizliğin getirdiği sıkıntıdan... yakında bakırköylüğüm.. yakındır :gitme:

kız biz barıştık:):) açtım msni nasıl geldin ama dedi.. ne söliceksen söle çıkıcam dedim... seni çok seviyorum dedi.. yelkenler suya indi benim:):):)

vallahi cinnet geçiricem bi gün canım.. bu aralar o kadar doldum ki.,hem aileden ,hem bu şahsiyetten,hem işsizliğin getirdiği sıkıntıdan... yakında bakırköylüğüm.. yakındır :gitme:

kuzum öyle deme yaaa :teselli: sabret. düzelir elbet canim. herkesin olur öyle kötü zamanlari. hicbisey yolunda gitmiyo dersin, halbuki hepsinde vardir bi hayir. bilemessinki gülüüm :teselli:

on41im öfkeyle kalkan zararla oturuyor kuzum.. biraz sakinleş sonra çek bi msj düzelt arayı tatlım yhaa

ahh canlarım benm.. :gitme: valla bu duruma geleceğimizi bilseydim hiç bulaşmazdım.. öyle bi yük taşıyorum ki ezildim artık .. patladım mı herşey mahvolacak temelli..sabır sabır bi yere kadar... topic i de dert topic ine çevirdik iyice he mafoldumben nazar var nazar

on41im sıkma canını tatlım.. herşey olucağına varır... hayırlısıysa ileri hayırsızsa geri.. her duam bu şekilde benim rabbim ol derse olucak sonuçta.. biz üzülsekte üzülmesekte... tabi kolay değil ama hayat kısa böyle şeylere üzülmek için vaktimzi harcamayalım bide..

kızlar hepinizi seviyorum samimiyetinizi hoş sohbetinizi...inşallah bigün klavyeden değilde karşılıklı sesimizi duyarakta ederiz güzel muhabbetlerimizi... hepinize iyi gevceler

teremim sende üzme kendini hemşom

öyle hemşom hayat güzel sewdiceğinizle mutlu olun canlarımm ..opuyorumnanaktan
yawrum üzülecek insan değilim ben boşwer neleer geçirdim bu mu geçmicek yawrum ta geçer elbet...

bahara doğru topic ce buluşur heeaklinialirimsmile

canımsın talya m.terem im ya iyi ki varsınız vallahi.. :gitme: inşallah..havalar düzelsin biraz daha, gelicem ist. a sizi görmeye :1hug:

X