Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

on41im o demiyosa sen de anlar belki::) bugün çok yakışlı olmuşsun felan dekaydirigubbakcemile3

o zaman da mecbur hissettiği için dicek.. ben bişiler içinden gelsin diye uğraşıyorum ama yok .. anlamıyo işte :KK70: arada diyorum aşkıma a da siyahlar çok yakışmış fln filan..fazla da şımartmaya gelmiyo.. heh geldi benmki msne.. iti an çomağı hazırla mı desek, iyi odun lafın üstüne gelir mi??? delikafadulden

hemşom bizde boşnak inadı var ... sanki senin görüyorum aynada kendimi izliyorum bende öyleyim.. dediğin gibi dışardan bakıldığında ruhsuz bencil görünüyormuşum öyle derler.. ama içimde kopanları bilseler... bilmiyorumkismile

aaaah ahh bi benmki odun grubunda o zaman :gitme:

canım hayırlısyla senin mesele de çözülse rahat bi nefes alıcam he.. hep aklımda vallahi

o zaman da mecbur hissettiği için dicek.. ben bişiler içinden gelsin diye uğraşıyorum ama yok .. anlamıyo işte :KK70: arada diyorum aşkıma a da siyahlar çok yakışmış fln filan..fazla da şımartmaya gelmiyo.. heh geldi benmki msne.. iti an çomağı hazırla mı desek, iyi odun lafın üstüne gelir mi??? delikafadulden

çatlak seni ya =) inşallah canım beni boşwerin kuzum siz iyi olun bana yeter:1hug:

hadi sizde boşnak inadı var.. bende ki inat neyin nesi ki delikafadulden...

talya m dökül hele neler kopuyo içinde bakiiim :jeyyar:

hemşom bizde boşnak inadı var ... sanki senin görüyorum aynada kendimi izliyorum bende öyleyim.. dediğin gibi dışardan bakıldığında ruhsuz bencil görünüyormuşum öyle derler.. ama içimde kopanları bilseler... bilmiyorumkismile

ahh ahh bendeki katır inadı öleceğimi bilsem aramam dediysem aramam o da bilio...

hadi sizde boşnak inadı var.. bende ki inat neyin nesi ki delikafadulden...

talya m dökül hele neler kopuyo içinde bakiiim :jeyyar:

on41im yani ben tutuğum biraz karşımdan beklerim öle sarılamam mesela çok istesemde.. yada ilk elini o uzatmalıki tutayım.. bunun gibi isterim ama yapamam:kedi:

psiqo

canım aslında biliyorumki burdaki çoğu arkadaşıma göre güçsüzce davranıyorum.eyvahedigeldismile
ama öyle çok seviyorum ve öyle içim yanıyorki son kez büyük bişi yapıcam.mafoldumben
yanına gidicem.3 saatlik yol.elimde birde hediye olacak.
ben geçen sene özel bir masa takvimi hazırlamıştım.onu çok sevmişti.
bu sene yenisi hazırlıom.
kapakta 2010 da seninle olamasamda kalbim seninle yazacak...:nazar:
bir tane kutu hazırlıcam içine bu takvimi görmesi için koyucam.
bitane büyük deniz kabuğu kulağına dayadığında sesler gelenler varya(bu duyması için,neden deniz kabuğu derseniz özel bir anlamı var)koklaması için parfümümü bayanssulusmilekoyucam.dokunması için saçlarımdan bir tutam koyucam.
birde o eti pufu çok sever.eti puf koyucam buda tat duyusu için.
yani bu hediye beş duyu organı hediyesi.:smiley-cool:

işte böyle gidicem.olduğu yere.msj çekicem.burda bekliyorum seni dicem.
gelmezse hediyeyi orda bi yere bırakcam.döncem gelcem
biliyorumki kızan çok olacak.biliyorum aranızda bunu gurursuzca bulcak olanda çok olacak.ama 4 senemi verdim kızlar.bu onun için yapacağım son şey.
bakalım gelcekmi
arkadaşına ağzını arattım.gelmesin sakın asla gitmem.döner gider demiş ama:çok üzgünüm:
bilmiyorum göricez:nazar:
kutunun kapağına seni bütün duyularımla seviyorum yazıcam.

psiqo

geldim kızlar hepinize desteğinizden ve dualarınızdan ötürü tşk ederim.
şükür güzelce gittim geldim.
gittim bu sefer olduğu semte kadar gittim.eskiden hep o beni garajdan alırdı
bu sefer beni garajda kollarını açarak bekleyen bi sevgilim yoktu:KK43:
olduğu semte gidince msj gönderdim.seni burda bekliyorum diye.
yarım saat sonra geldi.
soğuktu.ama kötü davranmadı.
ona göre ben suçluyum.ona hakkımı helal etmedim diye beni bitirmiş kafasında.
dedim kendi gözlerimle görmek istedim vedalaşmak istedim hemde sana hazırladığım hediyeyi getirdim dedim.gerçi dedim benim için bişey hissetmiyorsan hediyede senin için anlamlı olmıcaktır dedim.
beni garaja kadar götürdü.hep biletimi o alırdı.yine almak istedi.direndim.bu sefer farklı dedim.artık sevgili değiliz:KK43:
son kez sarıldım.gözlerinin içine baktım.
son sözü:ben seni çok üzdüm başkası üzmesin.bi sıkıntın olduğunda sadece çağrı atman yeterli dedi.
bindim geldim sonra...
işte böyle kızlar vedalaştım sevdiğimle.son kez kokusunu içime çektim.son kezzzzz.

canım psiqomun yaptıklarına bakın ve bulduğuna kızlar bunları okurken kendimi onun yerine koydum çok kötü oldum özellikle hediyeyi götürdüğü zamankinemafoldumben

hosbulduk talyacim
ya kim ayrildi ben anlamadim
terem senmi ayrildin
noluyor yaaaaaaa bi haber kaldim ben herseydeennnn, biri aciklasinnn

ailesiyle oturmayı reddetmişti psiqo aileside çocuğu doldurmuş bi gün öle yok yere ayrıldılar kız bohçayı yolladı çokkk uzun zaman sonrada onlar yolladı..2 ay sonra tekrar aramış fln sonra olmuo die yine bırakmış kız perişan kk da en içimin acıdığı vakadır..nişan fotoları fln wardı ne güzelmafoldumben

kızlar bizde ayrılıyoruz galiba:KK43::KK43::KK43: msn kapadım yüzüne iki dakka daha beklicem ya gelirsin yada bidaha hiç açmam dedi...

bizde galiba... :gitme: bende yüzüne kapadım kız şimdi.. offff sinirlerimi bozdu yine.. kaba şey

ailesiyle oturmayı reddetmişti psiqo aileside çocuğu doldurmuş bi gün öle yok yere ayrıldılar kız bohçayı yolladı çokkk uzun zaman sonrada onlar yolladı..2 ay sonra tekrar aramış fln sonra olmuo die yine bırakmış kız perişan kk da en içimin acıdığı vakadır..nişan fotoları fln wardı ne güzelmafoldumben

hııı tamam bende şimdi hatırladım canım..:gitme: hayırlısı olsun haklarında.. herşey bizim için

terem valla dediğin gibi dertsiz başıma dert aldım eskisini 3 sene ite kaka yürüttüm.. ayrıldım 1 sene geçti kafam rahatlamıştı.. şimdide bu çıktı yhaa.mafoldumben

X