Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

canım benim çk özledim ya siizi olumunekankayizsmile biriciği bile öpesim geliyo darııs onun başın ahiç ümitsizliğe kapılmasın kısmet hiç belli etmio

biz de özlüyoruz ya arada böyle uğra seker ablaopuyorumnanaktan
görüyorsun dimi biranda herşey düzeldi hayatında inşAllah hep böyle mutlu olursun

ön yargılı olm aroboum biz bi buçuk yıldr tanışıorz temiz bi aile 3 kardeşler cemaatten çocuk kötü alışkanlığı yok çok duygusal

canım biz bi buçuk yıldır görüşüyorz

ee bu mu ölçütün yani sen çok basit düşünüyorsun bu işleri sanırım bir insanı tanıdığına bu kadar emin olman bir kere ilk hatan bu şekilde düşünürsen ileride mutlu olamazsın her zaman karşındakini ii tanımadığını düşünerek adım atıp karar vermelsin mutluluktan ayakların yerden kesilmiş bu da gözünü kör etmiş sağlıklı düşünerek karar vermelisin

ee bu mu ölçütün yani sen çok basit düşünüyorsun bu işleri sanırım bir insanı tanıdığına bu kadar emin olman bir kere ilk hatan bu şekilde düşünürsen ileride mutlu olamazsın her zaman karşındakini ii tanımadığını düşünerek adım atıp karar vermelsin mutluluktan ayakların yerden kesilmiş bu da gözünü kör etmiş sağlıklı düşünerek karar vermelisin

canım tam bi buçuk yıl oldu ben çok seçici bi insanım çok datay var ben kesinlikle yok dodm amma tam aradığım insan emin ol ben çok düşündüm ve çok konuştuk

inan bbannna sağlıklı bi karar göreceksin

ön yargılı olm aroboum biz bi buçuk yıldr tanışıorz temiz bi aile 3 kardeşler cemaatten çocuk kötü alışkanlığı yok çok duygusal

ben de sana polyannacılık yaparım ama ben gerçekçi bir insanım ve hata yapmanı istemediğim için sert konuşuyorum belki ama benim de tecrübem çok ve bu şekilde karar verip yanıma dert yanmaya gelen de çok bunu unutma ii düşün

cnm madem o kadar konuştunuz evlilik üniversitedeyse nişan falan ne zaman olacak önümüzdeki yıl mı
şimdi mutfakrobotu dövecek seni:eek:klava::roflol:

ben de sana polyannacılık yaparım ama ben gerçekçi bir insanım ve hata yapmanı istemediğim için sert konuşuyorum belki ama benim de tecrübem çok ve bu şekilde karar verip yanıma dert yanmaya gelen de çok bunu unutma ii düşün

emin ol ben çok seçici bi insanım süper bi karar aldııma eminim ölçüp tarttım çok knuştuk acelle alınmış ve düşünülmemiş bi karar değil

diğer arkadaşlara selam hepiniiz öpüyorm kızlar net olmadıı için isteyen arkadaşlar telde görüşebiliriz hepiniiz çok seviyorum olmayyan arkadaşların hepsine selam a.e.o

güle güle mutfakrobotu
ya sekerabla anlamadım dediğini sen üniversitenin 2. yılında evlencez demedin mi eee şimdi de 2 yıl sonra nişan yaparız diyorsun siz zaten 2 yıl sonra 2. sınıfta olmayacak mısnız kafamçokkarıştı

güle güle mutfakrobotu
ya sekerabla anlamadım dediğini sen üniversitenin 2. yılında evlencez demedin mi eee şimdi de 2 yıl sonra nişan yaparız diyorsun siz zaten 2 yıl sonra 2. sınıfta olacaksınızkafamçokkarıştı

nişan ardından evlilik cnm

hııı arayı fazla açmayacaksınız yani güzelmiş cnm
Biz de karar verdik en yakın zamanda evleniyoruz bi 8 senecik sonra :lepi:lülülülülülü

X