Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ya interneti kapattıık sırılsıklam aşığım robo t tam aradığım insan

niye kapattınız tekrar açılmayacakmı tühhh aşık olma ben sana zamanla ilerler demedimmi bak çok riskli bu iş kaydirigubbakcemile

ama tam aradığım insan evliliği bile konuştuk ders knusunda sorun olmayaycak birbirimizi çok ii anlıyoruz ruhikizim resmen çok mutluyum ya

robotum net kapandı dersçalışmak için kapattık hepinizi öpesim geliyo aradığım insan aniden karşım açıktı

öyle bi insan değil robotum evlilik düşünüyoruz

beni öpme de kimi öpersen öp beni sadece kocam öper bi kere Şeniz

ne evliliği yaaa bu da nerden çıktı saçmalıyorsun bence bu duyguları bırak bir kenara çok hata yapıyorsun kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

robot msn yada telden görüşelim malum net yok arada bi açarsam msnden yada telden konuşuruz

beni öpme de kimi öpersen öp beni sadece kocam öper bi kere Şeniz

ne evliliği yaaa bu da nerden çıktı saçmalıyorsun bence bu duyguları bırak bir kenara çok hata yapıyorsun kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ya evliliği okulun 2 yılında düşünüyoruz aynı ilde yaşıyoruz

ayy ayy seker abla çok sevindim sizin adınıza Allah bozmasınolumunekankayizsmile
Tone_def hoşgeldin cnm merhaba

canım benim çk özledim ya siizi olumunekankayizsmile biriciği bile öpesim geliyo darııs onun başın ahiç ümitsizliğe kapılmasın kısmet hiç belli etmio

bunlar demem yaa evlilk şimdi değil 2 yılımızda okurken yani. amma gerçekten tam aradığım insan şükürler olsun

nasıl bu kadar çabuk karar veriyorsun anlamış değilim yaaaa ,ne zaman tanıdın da karar verdin insan 40 yıllık kocasını bile tanıyamazken sen nasıl tanıyorsun bak çok yanlış düşünüyorsun mutlu olmanı ben de isterim ama sana tavsiye yanlış yoldasın

nasıl bu kadar çabuk karar veriyorsun anlamış değilim yaaaa ,ne zaman tanıdın da karar verdin insan 40 yıllık kocasını bile tanıyamazken sen nasıl tanıyorsun bak çok yanlış düşünüyorsun mutlu olmanı ben de isterim ama sana tavsiye yanlış yoldasın

canım biz bi buçuk yıldır görüşüyorz

X