Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hediye konusunda odunluğu yokta,ilgii,alaka,düşünce,heves,alacaklardan kısma konusunda baya bi odun grubuna giriyo sağolsun

..

cankiz hayirdir domuzgribi mi oldun yoksa???

benim calistigim sirkette bir isci domuzgribi olmus gecenlerde, doktordan aldigi raporu da bana yani muhasebeye gönderdi, ayy varya kagidi elime almaya igrendim bana da bulasir diye
kaydirigubbakcemile3

hediye konusunda odunluğu yokta,ilgii,alaka,düşünce,heves,alacaklardan kısma konusunda baya bi odun grubuna giriyo sağolsun

tuhaf bir insan

hediye konusunda ilgili alakali ama diger konuda niye öyle degil anlamadim, tuhaf
CADIARZU

benimkide fazla ilgili, her konuda, söylimde biraz seninkine versin
kaydirigubbakcemile3

tuhaf bir insan

hediye konusunda ilgili alakali ama diger konuda niye öyle degil anlamadim, tuhaf
CADIARZU

benimkide fazla ilgili, her konuda, söylimde biraz seninkine versin
kaydirigubbakcemile3

tuhafta laf mı? :umursamaz: arkadaşlara da anlatıyorum şaşıyolar.. ona göre yaptıkları çok normal geliyo.. hatta farkında bile değil..en kötüsü de bu.imalardan anlamıyo. tavşan dağa küsmüş,dağın haberi olmamış misali geçiyo günlerimiz.

valla mümkünse biraz fazla yollasın canım..

..

erkeklerin imalardan anladigi nerde duyulmus

direk söyliyeceksin sekerim
yerimseniben

onu da yapmıyo muyum sanıyosun..dikkat edicem diyo ya da ben sevmiyorum fln diyo.. geçiştiriyo..

bende onun tam tersi, her detaya öyle itina gösteririm ki,sıradan bi işi yaparken bile çok özenirim ,ki sözümü,nişanı düğünü siz düşünün artık..arkaaşlarımın sözlerinden tutun düğünlerine kadr kendi düğünüm gibi ilgilendim,koşturdum,güzel olsun diye ben aldım yaptım uğraştım..benim düğün hayalleri kurduğum kişinin planlarına bakın birde.. hiç özentisi yok olsun bitsin hemen istiyo. ona ne gerek var,buna ne gerek var..offfff doluyum ya.. sustum mirmirmirmir

çileklerimmm ben yatayım gerçekte çok yorgunum hepinize ii geceler tatlı rüyaalrrr kocamn öptümm hepiniziopuyorumnanaktan

onu da yapmıyo muyum sanıyosun..dikkat edicem diyo ya da ben sevmiyorum fln diyo.. geçiştiriyo..

bende onun tam tersi, her detaya öyle itina gösteririm ki,sıradan bi işi yaparken bile çok özenirim ,ki sözümü,nişanı düğünü siz düşünün artık..arkaaşlarımın sözlerinden tutun düğünlerine kadr kendi düğünüm gibi ilgilendim,koşturdum,güzel olsun diye ben aldım yaptım uğraştım..benim düğün hayalleri kurduğum kişinin planlarına bakın birde.. hiç özentisi yok olsun bitsin hemen istiyo. ona ne gerek var,buna ne gerek var..offfff doluyum ya.. sustum mirmirmirmir

nerde görülmüs öyle hemen olsun bitsin, yok öyle

bunlari bunlari istiyorum de say pes pese, bunlar olmassa dügünü ertelerimde bakalim nasil gaza geliyor

erkek milleti degil mi, yaka silktirir
:umursamaz:

hosbulduk on41 immmmmm
kizlar noluyor burda yaaaaaaaa :1shok:
tartisan tartisana
valla bende korktum simdi
bi naletmi var üzerimizdeeeeeeeeeeeeeee delikafadulden, allah korusun kaydirigubbakcemile3

nerde görülmüs öyle hemen olsun bitsin, yok öyle

bunlari bunlari istiyorum de say pes pese, bunlar olmassa dügünü ertelerimde bakalim nasil gaza geliyor

erkek milleti degil mi, yaka silktirir
:umursamaz:

silke silke yaka kalmadı kız delikafadulden.. neyse vallahi sinirden başıma ağrılar girdi benm :bbo: çıkayım canlar.. öpüyorum ikinizi de.. sağol canım bu arada mucuk

:1ninca: sende mi kız... ay vallahi bize nazar değdi :gitme: bi hoca bulup okutturalım topic i yahu mafoldumben

ayy hic bise yokken, sigarama takti kafayi, neden birakmiyosun da ne zaman birakacaksin da falan da filan da alsanaalsanasmile

birde sigara icerken igren görünüyosun dediiii senağlama

uff yaaa

sensin iğrenç deseydin alsanaalsanasmile ay çıldırdım sinirden.. bu erkeklerin hepsi aynı vallahi.. çıktımmmmmmmmmmmmmmmm :gitme:

..

hic sultan ne olsun yaa, görüyosun halimizi

canimi sikti simdi yaa, nasil uyucam uff

neyse bende cikem bari, hadin görüsürüz

iyi geceler
:gitme:

X