Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

..

umarim hersey düzelir, ve ins istedigimiz gibi eslerimiz olur, bol bol dua etmek ve Allahtan hakkimizda en hayirlisini istemek lazim
boshayallersmile

hayat cok kisa birbirimizi üzmege degmez kaydirigubbakcemile5

ee kızlar neler yaptınız anlatın da ben yine çok güzel şeler beğendim ama hem paramı bitirdim hemde şişko olduğğum için alamadım:dilcikar:

..
birde

yollar oyyy oy oyy vadi galiba
onu da sen söyle diye sustuk kız kaydirigubbakcemile3
ee kızlar neler yaptınız anlatın da ben yine çok güzel şeler beğendim ama hem paramı bitirdim hemde şişko olduğğum için alamadım:dilcikar:

bende paraları bitirdim geldim canım.. bizim oduncuğa hedaaaye aldım ama değer mi bilmem :dilcikar:

..

uff yaaa siskoluk deme :1no2: uuuuf uf

ben bugun bütün gün temizlik yaptim, bir yigin ütü yaptim ev icin alisverise gittim

kendim icin de biseler baktim ama siskoluktan begenip almadim ;(

kızlar biz ne etcez bu basenleri ya off offf...

al on41 im sefann olsun bak ben yırttım hediyeden ohhh gidipp bitanecik dostuma kardeşim gibi sewdiğim canım d.günü hediyesi alıcammm

,,

sade basenler olsa, benim heryerimde fazlaligim var, benimki neyimi sevdiyse cok merak ediyorum bilmiyorumkismile

teremm sen ne alcen bakem???

cok düsüncelisin canim opuyorumnanaktan

bak ne demis adama :eek:lmaz: oldumu hic???ne aldin???
valla canım böyle hitap edenlere ben kızardım,ama başa gelince deniyomuş valla.. o ruh haline sokuyolar insanı.. :mymeka: kravat+kol düğmesi mendil takım set aldım..bide gömlek... bide kalpli kurabiye yapıcam ,bide sürpriz yapıp ist. gidicem..daha ne...bundan iyisi şamda kayısı.. çok bile bu odnlğuna :dilcikar:
kızlar biz ne etcez bu basenleri ya off offf...

al on41 im sefann olsun bak ben yırttım hediyeden ohhh gidipp bitanecik dostuma kardeşim gibi sewdiğim canım d.günü hediyesi alıcammm

benm basenlerde aldı başını gidiyo be canm..

bugün tartışacağımızı bilseydm bende almazdım valla..bugn onun yüzünden soğuklarda üşüttüm geldim bide :eek:klava:

valla canım böyle hitap edenlere ben kızardım,ama başa gelince deniyomuş valla.. o ruh haline sokuyolar insanı.. :mymeka: kravat+kol düğmesi mendil takım set aldım..bide gömlek... bide kalpli kurabiye yapıcam ,bide sürpriz yapıp ist. gidicem..daha ne...bundan iyisi şamda kayısı.. çok bile bu odnlğuna :dilcikar:

kizim sen cok simartiyosun bu adami :eek:lmaz: olmez canim birak biraz da düsünsün seni

sürekli hediye götürüyosun bu ne yaa

kizim sen cok simartiyosun bu adami :eek:lmaz: olmez canim birak biraz da düsünsün seni

sürekli hediye götürüyosun bu ne yaa

canım inan 10 aydır verdiğim 2 hediye bunlar.. biri takvim diğeri bu set.. o bana hep aldı ben almadım.. bide doğum günü sevgililer günü üst üste geldi.. martta da yıldönümü var.. offfffffff geliyolar yine soldan soldan laelaelaelaelae

canım inan 10 aydır verdiğim 2 hediye bunlar.. biri takvim diğeri bu set.. o bana hep aldı ben almadım.. bide doğum günü sevgililer günü üst üste geldi.. martta da yıldönümü var.. offfffffff geliyolar yine soldan soldan laelaelaelaelae

hmm o da aliyorsa sorun yok, hani oduncuk dedin ya ben almiyor sandim kafamçokkarıştı

hosgeldin cankiz, nasilsin ne var ne yok???
opuyorumnanaktan

X