Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

papatyam kuzum hoşgelmişşşopuyorumnanaktan
parlayan yıldızım ii geceler

şampuanım ne çok sorması soracaksın tabi bende dilim döndüğünce anlatırım sana her zman annelik bambaşka bişi güzel anne seni:CüvCüv:

Allah ım acil şifalr versin inş yavruna cnm :çok üzgünüm:

on41 im
çok ii çok şükür kurye oldu sabah bi çıkıo sivil kıyafetle akşama kadr gezio dün başladı işte bakalım ii olur inş zemuszemus he bide dioki üniversiteli kızlarla takılcm dio klava:

:roflol: hehehe.. benimki de beni kızdırmayı çok sever böyle.. aman iyi olsun da canım,kurye olması iyi olmuş rahatlık açısından.. günler azalıyo hadi :jeyyar:

saol amin cnmm

ordan seni kızdırmaya çalışıyo :roflol: aklı sende işte :asigim: canıda sıkılıyodur sana takılıyo işte

kızlar bende çıkıyorum bugn misafr vardı pazrtsi tüm gün temzlk yaptım akşamına pasta sabahına gene börek fln misafrleri ağırladım ...yarında var biraz önce kurabiye yptım sabhta börek fln yapcm akannehir bugn gene 5 6 kişydi yarınsa 15 falan akannehir eyvahedigeldismile
öptm canlarımmm:gitmepuyorumnanaktan

bu ne yoğunluk yahu süprizzzzz tamam canım..yorulmuşsundur sen..bilirim o yorgunluğu akannehir hadi iyi geceler.. Allah rahatlık versinopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…