Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

..

sultanim ben burda o türkiyede nasil olcek o is, her istedigimiz de görüsemiyoruz malesef

iyiyim sampuanim, bebis hala iyi olmadi mi??

teremm ay pardon twetty kiz napiyosun nerelerdesin??

kizlar bu arada yarin sinavim var, ders calisiyorum, sizinle ilgilenemedim kusura bakmayin, dua edin kislaaaar da geceyim su sinavi :Saruboceq:

topic çe dua ettik yıldızım merak etme sen çalış gerisi rabbime zemuszemuskız banlandım yarın tekrar terem olarak burda olurum inşallahh:roflol:

astımamı çevirdide doktor buhar tedavisi verdi kii
demedi bişey ama
inş astım olmamıştır

yok kuzum olmamıştır olsa anında fısfıs tedawisiyle başlıolar benm kardeşimde kronikti ondan geceleri tıkanıo o zamanlar ewlere werilmiodu ve her hastanede yoktu ta kadıköye giderdik tıkanınca..seninkisi önlem olsun die wermişlerdir daha bebek ya açılsın die:ecrin_bebek:

kızlar yatıorm yıldıızm şampuanm sultanım yatıom benmdedersm var yarın hepinizi öptm opuyorumnanaktan

yok kuzum olmamıştır olsa anında fısfıs tedawisiyle başlıolar benm kardeşimde kronikti ondan geceleri tıkanıo o zamanlar ewlere werilmiodu ve her hastanede yoktu ta kadıköye giderdik tıkanınca..seninkisi önlem olsun die wermişlerdir daha bebek ya açılsın die:ecrin_bebek:

evde buhar makinesi çalışıyo (soğuk buhar makinesi) havayı kurutmasın diye kaleriferler
hastaneden ayrıca bi makine verdi doktor onun içine ilaçları var onları koyup
sabah öğle akşam burnuna tutuyorum
her günde antibiyotik iğne oluyo
sizindemi böleydii

..

sagolun kizlar, öpüyorum hepinizi, ben yatayim artik..
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evde buhar makinesi çalışıyo (soğuk buhar makinesi) havayı kurutmasın diye kaleriferler
hastaneden ayrıca bi makine verdi doktor onun içine ilaçları var onları koyup
sabah öğle akşam burnuna tutuyorum
her günde antibiyotik iğne oluyo
sizindemi böleydii

kuzum bizimki bundan rahat 10-15 yıl önceki süreçte oldu o zamanki teknolojiyle şimdik teknoloji bambaşka benm kardeşim geceleri resmen boğuluodu morarıodu buhar cihazına bağlayıp açıolardı onun dışında düzenli kullandığı ilaçları wardı kardeşim 20 yaşında şuan 15 yaşına kadar kullandı şuan çok şükür hiç bişi yok ve futbolcuydu o zamanlarda sen sıkı bak burakıma tez zamanda iileşir bide bu süreçte çok topluluklara sokma kayrayı toparlansın

kuzum bizimki bundan rahat 10-15 yıl önceki süreçte oldu o zamanki teknolojiyle şimdik teknoloji bambaşka benm kardeşim geceleri resmen boğuluodu morarıodu buhar cihazına bağlayıp açıolardı onun dışında düzenli kullandığı ilaçları wardı kardeşim 20 yaşında şuan 15 yaşına kadar kullandı şuan çok şükür hiç bişi yok ve futbolcuydu o zamanlarda sen sıkı bak burakıma tez zamanda iileşir bide bu süreçte çok topluluklara sokma kayrayı toparlansın

saol cnm çok sordum kusura bakmaa
ama korkuyom
analık iştee :ecrin_bebek:

X