Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

şekerkız bu arada çok sevindim
için rahatlamıştır şimdi senin
herşeyi kafana takma ölümlü dünyada yeter cnm benimmm

takmıorum cnm emin olmak istedim ben kendimden emindim zaten insanlar kafamı karıştırdı şimdi çok rahatım cnm süper :dance: denemye girdim odasüperdi bugün iyi günümdeyim :1rolleyes:
tşk edrm bu aradacnm :1hug:

kız şampuanım kk da doğruları söleyince böle oluo demekki insanlar sanal alemin rahatlığına alışıp gerçek hayattan kopmuşlar doğru söyleyince ban oluo yada takışıon böle yada admin le kanka olacan yolu bu

kız şampuanım kk da doğruları söleyince böle oluo demekki insanlar sanal alemin rahatlığına alışıp gerçek hayattan kopmuşlar doğru söyleyince ban oluo yada takışıon böle yada admin le kanka olacan yolu bu

çok haklısın cnm desene burda bile torpilli olman lazım
bu arada ben hiç banlanmadım :)) nası bişi acaba :roflol:

sultan hayatı tozpembe görüyo :asigim:
bulutlarda yürüyo :asigim:
sultana bi halley oluyoo oo :roflol:

işte aşkın ilk etkilerii :asigim:

valla böyle pozitif ve aşk dolu enerjiye haftalardır ihtiyacımız vardı :jeyyar: dimi kız

öle walla kuzum ya ohh afferim sultanıma bak hepimiz şenledik :teytey:patır patır yazıoz hep böle ol herkes mutlu mesut gülücüklerle yatağa yol alıo:asigim: öteki türlü herkes kayıo walla sıkılıo kaçıo topictenn:eek:lmaz:

..

sultanim ben burda o türkiyede nasil olcek o is, her istedigimiz de görüsemiyoruz malesef

iyiyim sampuanim, bebis hala iyi olmadi mi??

teremm ay pardon twetty kiz napiyosun nerelerdesin??

kizlar bu arada yarin sinavim var, ders calisiyorum, sizinle ilgilenemedim kusura bakmayin, dua edin kislaaaar da geceyim su sinavi :Saruboceq:

torpil şart kuzum..:teytey:.aayy benm burakım hasta mı olmuş annesi dur güzel kokuluma balası dua etsin Rabbim güç kuwwet wersin miniğime:nazar:

amin amin cnm bi türlü düzelemedi eve buhar makinesi verdi ilaçlı buhar veriyom evde
bronşitten bi kurtulamadı
10 gündür ilaç kullandı fyda etmemiş şimdi buhar tedavisi görcez 1 hafta

şampuanım allah acil şifalr versin sağlık çok önemli helede bebişlerin

..

sultanim ben burda o türkiyede nasil olcek o is, her istedigimiz de görüsemiyoruz malesef

iyiyim sampuanim, bebis hala iyi olmadi mi??

teremm ay pardon twetty kiz napiyosun nerelerdesin??

kizlar bu arada yarin sinavim var, ders calisiyorum, sizinle ilgilenemedim kusura bakmayin, dua edin kislaaaar da geceyim su sinavi :Saruboceq:

inş geçersin sınavını cnmm allah yardımcın olsun

amin amin cnm bi türlü düzelemedi eve buhar makinesi verdi ilaçlı buhar veriyom evde

kullansın annesi o buhar çok faydalı zamanında kardeşimide yapmıştık ondan astım bronşiti wardı çok ii geliodu hemen iyileşsin güzel kokulum:ecrin_bebek::emir_bebek:

geçmiş olsun canım yaa.. çocukken hastalıktan kurtulamıyo melekler:teselli: geçr inş. kısa zamanda

X