Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Günaydın güzel hanımlar opuyorumnanaktan
Bende geldimmm :lepi:

canim hosgeldin aramiza :1rolleyes:

kızlar slinmemiş ya yarım edin nasıl silecem bunu adamda silememmiş halen geçiyo

kiz niye silinmemis ay öff :bbo: insallah silinir canim ya, belki zamanla kendi kendine gider, yenilikler degisince cogalinca ??? benneyaptımki

slm kizlar naparsiniz.. ay ben cok hastayimmm :KK43: dua edin bana nolur iyileseyim cok kotu usutmusum yaa senağlama

ay cnm ya gecmis olsun kiz dikkat et valla havalar pek fenaaaaaaaaa :teselli:

hoşbuldum kristalimm ee npıosunuz kızlar ben geldim siz nerdesiniz yahu sizi bi bıraktım topic dağılmış aaaaboshayallersmile

kızz şeker bi ben kalmıştım küsmediğin banada küstün tam oldu heeyvahedigeldismile

meryem yeni nickte süper:):):) kombinlerde çok hoş güle güle giyin...

tesekkür ederim balim benim

kizlarrrrrrrrrrr mrb ben geldim arkadasimdaydim
napionuz ne var ne yok bakalim
benimde bu günlerde duygusalligim üzerimde ,halbuki hic öle bi insan degilim ama, havalardan olsa gerek :gitme:

meryem yeni nikin hayirli olsun, kiyafetleride süper kombine etmissin, cok zevklisin kiz cok hosuma gitti bayanssulusmile

yoksam maglum günlerdemiyiz ben ozaman acaip duygusal ve alingan oluyorum :)

slm kizlar naparsiniz.. ay ben cok hastayimmm :KK43: dua edin bana nolur iyileseyim cok kotu usutmusum yaa senağlama
büyük gecmis olsun canim cabucak iyi ol bakim daha kartopu oynicaz

hadi ya kız söylesene teremim diye.bizim terem olmuş twettykaydirigubbakcemile3
Nasılsın cnm görüşmeyeli

banlandım ya geçene kadat twetty im bundan gayrıı=) iyim hemşom hastayım lakin grip oldum..vede annam çağırıo akşam kaynanamlar gelecek kek yapam gelin olduğum belli olsunn ewett kaynanalara bende şarkı

kayannayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikce altına odun atmalı:dance:

ben kaçar gece yine burdayımmmm:teytey:

yeni nickin kazen ve yandaşlarına olacak =)) yandaşları nasııl alıosa bende alırım hemşom ayıpsınn..damarım tuttu

tamam hemşom
Hamarat gelin de bi başka oluyor iştekaydirigubbakcemile3
Sana kolay gelsin canım benimopuyorumnanaktan

banlandım ya geçene kadat twetty im bundan gayrıı=) iyim hemşom hastayım lakin grip oldum..vede annam çağırıo akşam kaynanamlar gelecek kek yapam gelin olduğum belli olsunn ewett kaynanalara bende şarkı

kayannayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikce altına odun atmalı:dance:

ben kaçar gece yine burdayımmmm:teytey:

kız senmisin bur ada evlendin mi sen

X