Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

şaka kız şeker bunada alınıp aramızdaki olayı kan davasına dönüştürürsün sen şimdik... gel öpimde barışalımopuyorumnanaktan

şaka kız şeker bunada alınıp aramızdaki olayı kan davasına dönüştürürsün sen şimdik... gel öpimde barışalımopuyorumnanaktan

öp bakalım :umursamaz: ama dün sinirden deliyedönmüştüm nerdeyse ağlayacaktım seninkide laf değildi yani

kizlarrrrrrrrrrr mrb ben geldim arkadasimdaydim
napionuz ne var ne yok bakalim
benimde bu günlerde duygusalligim üzerimde ,halbuki hic öle bi insan degilim ama, havalardan olsa gerek :gitme:

meryem yeni nikin hayirli olsun, kiyafetleride süper kombine etmissin, cok zevklisin kiz cok hosuma gitti bayanssulusmile

kizlarrrrrrrrrrr mrb ben geldim arkadasimdaydim
napionuz ne var ne yok bakalim
benimde bu günlerde duygusalligim üzerimde ,halbuki hic öle bi insan degilim ama, havalardan olsa gerek :gitme:

meryem yeni nikin hayirli olsun, kiyafetleride süper kombine etmissin, cok zevklisin kiz cok hosuma gitti bayanssulusmile

h.g cnm bende çok duygusalım bugün dokunsan ağlayacak giib :roflol:

hgdinn sultan... kız arkadaşındasın meğer aç bi oyun havası atın göbekler karşılıklı kalmaz bişey... yada halay çekin :teytey::teytey:

hahaha yok kiz arkadasimdan geldim simdi evdeyim yanlizimm
acikli acikli emrah dinliyorummmmmmmmm
hahahaha :roflol:
sekerkiz sendemi ölesin giii of of nolacak bu halimiz bilmemki :çok üzgünüm:

hahaha yok kiz arkadasimdan geldim simdi evdeyim yanlizimm
acikli acikli emrah dinliyorummmmmmmmm
hahahaha :roflol:
sekerkiz sendemi ölesin giii of of nolacak bu halimiz bilmemki :çok üzgünüm:

kız noldu o iş olmadımı yoksa ondanmı emrah dinlion gel ağlayalım beraber dur bi orhan bbaba açim emrah sarmadı beni senağlama

nan şeker sanada şarkı beğendiremiyoruz gızzzz...

aç dinle bak ne diyor kaderimdir dedim üzülmedimki:):)

X