Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

nurrose mi

yavv benim zarifecikkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

atıldım ya siteden ablamın üyeliğinden yazıyorumkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

nerelerdesin sen kaçak

anaaa bende hicmi cakmadim ismin altinada yazmissinya hic bakmamisim kafamçokkarıştı resimdede baska

nediyon kuzum hazirliklar nasil gidiyor dügün ne günü?

anaaa bende hicmi cakmadim ismin altinada yazmissinya hic bakmamisim kafamçokkarıştı resimdede baska

nediyon kuzum hazirliklar nasil gidiyor dügün ne günü?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

28gün kaldı canım düğüne
bi halılar kaldıydı onu da hallettim gibi pzt gelicekler seçicem
ufak tefek kaldı azcık tabi ama bi günümü bile almıcak şeylerr

sözümü gördüydün,nişanımı eklemiştim görmüş müydün resimlerimii

sen evlenmedin mi halalülülülülülülülülülülülü

he gördüm tabi onlarida elbisene bayilmistim tam zevkimde

gelinliginide görmüstüm, sen masallah herseyi sak diye hallettin, yok ben daha evlenmiyorum henüz belli degil bakalim yakinda konusu acilir sanirim dügün yazdan sonra olur sanirim yada seneye bahara.... tabi anneme kalsan önce okulunu bitir diyorda ama ben acele etmiyorum okul beni yeterince yoruyor evliligi düsünmeye zaman olmuyor hangi ara dügün yapsak hehe

ben hep okurken evlenenlere özenirdim niyeyseekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
fazla bekleme evlen gtsin
çok kolay oluyo alışveriş desen en zevkli kısmıı:icecream::icecream:

ben hep okurken evlenenlere özenirdim niyeyseekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
fazla bekleme evlen gtsin
çok kolay oluyo alışveriş desen en zevkli kısmıı:icecream::icecream:

ya evlen gitsin ne kolay öyle :) alisverisi severim ama kafama göre biri olacak yanimda yardimci olup yol gösterecek accik yani dügün alisverisi konusunda. nisanlim desen ben alisveris deyim iki metre öte cekilir benden niyese hic sevmez hemencik sikilir

zaten buradada türkiyedeki gibi hersey elin altinda degilki bi gelinlik bulup almak icin onca tantana var yani birde maddiyata bakiyor illaki. askim bu ay sonu meslek egitimini tamamliyor Allah izin verirse son bi sinav kaldi iste, insallah ise alirlar simdiki oldugu yerde, herseyin hayirlisi

meryem zarifecik sekerkız iyiyim kızlar.Soğan suyu içmeye başladım içenler mucize bişey olduğunu söylemişler deniyorum işte
Sizler nasılsınız?

işte kistleri eritiyormuş kaynatıp suyunu içiyorum ama tadi kötü değil daha doğrusu tadı yok sadece biraz garip bi koku var ona da katlanıyorum artık

meryem zarifecik sekerkız iyiyim kızlar.Soğan suyu içmeye başladım içenler mucize bişey olduğunu söylemişler deniyorum işte
Sizler nasılsınız?

cnm aslan pençeside hrmonları düzenliyo.ibrahim saraçoğlunun sitesinden bi incele istersen bende başlayacam.
bugün yine çok duygusalım yaaaa neslihan dinliyorum senağlama

Son düzenleme:
cnm aslan pençeside hrmonları düzenliyo.ibrahim saraçoğlunun sitesinden bi incele istersen bende başlayacam.
bugün yine çok duygusalım yaaaa neslihan dinliyorum senağlama

cnm şu kistten kurtulayım hayırlısıyla şu sivilcelerimden falan da kurtulacağım yani hormonla için de tedaviye başlayacağım

kizlar diyorumki kiyafet kombinlerimizi paylasalim olmazmi, birbirimize fikir olur ben baslayim izinden aldigim cicilerle

Etek (30tl) ve hirka (15tl) LC Waikiki
Basörtü Esharpe (20tl) bunu bir iki sene öncesi almistim

Etek (30tl) ve Bluz (20tl) LC Waikiki
Basörtü Akel genc 3ü 20 tl kampanyasindan almistim

kızz şeker bi ben kalmıştım küsmediğin banada küstün tam oldu heeyvahedigeldismile

meryem yeni nickte süper:):):) kombinlerde çok hoş güle güle giyin...

kızz şeker bi ben kalmıştım küsmediğin banada küstün tam oldu heeyvahedigeldismile

meryem yeni nickte süper:):):) kombinlerde çok hoş güle güle giyin...

:dilcikar: bende zilemişmişimde silmeye çalışıomuşum :dilcikar: damarıma bastın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…