Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

artık dedğim gibi 1-2 yıldır kolay bulunuyor.eskiden aman yarabbim mükün değildi bulmak.

istanbuldan geliyor herşey neredeyse.

aanın benim kocik renkli ile giymeme musade ermezde ben dinlemiyorum
bayılırım kırmızı mor sarı yeşil giyeyim.

izmirde şirinyer pazarı var çarşamba cuuma günlewri benimde mekanımdır .istanbul pazarı fiye bi tezgah var süper şeyler oluyor orada

off moralımbozuldu buraya eklemek ıcın resım cekınce ne kadar kilo aldıgımı gordum offf
ağlıycam

Son düzenleme:
Hayırlı Sabahlar herkese

Cankız Hoşgeldin şeker
opuyorumnanaktan

Saol hijyenimm hos buldukk lokum:icecream:

cankıız hoşgeldina.s.geldiğine çok sevindim yaaaopuyorumnanaktan
kaldığımız yerden devaammkaydirigubbakcemile5:lepi:

Hos bulduk biricigim benim opuyorumnanaktan

geçen koymaya çalışıp beceremediğim resim bu.dicer görmüştü bi tek.tarzım değil böyle giymiyorum ama bunu beğenip aldım verdim nişan bohçasıyla geri gelcek

yalniz ayakkabilar olmamis beaaa.. pardusen guzelmis ama.. convers altina olmaz lmaz:

günaydın kızlar

cankızz hoşgeldin canım
zarifecik pardüsen güzelmiş canım güle güle giyin...

Hosbulduk ebru sahin
a.s.

efsanur sende hoş hatunmuşsunzemuszemustuniğin ve çantan çok hoşmuş...kusura bakmazsan bişi deyivercem yaa şu avatarını değiştirir misin hiç sevmedim tabiii istersenkaydirigubbakcemile3

:dance: :dance: :dance: Hopppaaaaaaaaaaaaa yine costu kotu sazim sensin benim alin yazim.. ince bellim melek yuzlum tanimam deryaa ben tanimamm :) ustuna baska yar tanimammmmmmm... ooooooh radyo costu

ayy ben burayı daha önce nasıl keşfetmemişimm opuyorumnanaktan
hijyenim de buradaymış :lepi:

merhaba kızlar kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…