Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ya biricik hanım masus konuşmuo sorun istersen amma bende konuşmuom onla espriden anlamıo sabah bi espri yaptım dahaartık konuşmucm dio konuşmasın :dilcikar:

kız şeker sende biriciğimle kan davasına döndürdün olayıı... sen alınıyorsun diye takılıyor o sana şeker kızım yaww...

tamam ama ben yokken koyup kaldırma sakınkaydirigubbakcemile3
Bu arada kolay gelsin sana ev işi zor annem de bayram temizliklerinde yakalıyor beni bitek o zaman oluyorum evde malum okul kurs falan haftanın 7 günü dışarıdayım temizliğe zaman kalmıyorkaydirigubbakcemile3
anam dua et , kız normal oyle temızlık olsa ben hergun yapayım ama bı yıkma kırma ıslerı cok pıs oluyo her yere gırıyor o tozlar. akannehir
aman cnm ne üzülüon evlenmişin bitirmşn işi bizda hiç bişe yok yaş oldu 26

gızzz evlenmekle ne alaka, goca her yasta bulunur bebısım.

anam dua et , kız normal oyle temızlık olsa ben hergun yapayım ama bı yıkma kırma ıslerı cok pıs oluyo her yere gırıyor o tozlar. akannehir

anladım gelelim biz yardıma hadi kalk seker ablakaydirigubbakcemile3

şeker noldu gız anlat bakem?

yav sabah girdim topiğe baktım biizm gıcık robotla birivcik var bide zarife talya diğerlerini görmedim .dedimki gıcıklar toplanmış ama zarife kurtarıyo neyse bide talya öpüyorum dedim .o da alındı da konuşmuyorum bunu yapmicaktn falan .kaçtır yazıom hiç oralı olmuo

her şe yaşında ve zamanında güzel şekerim :dance:

yav sabah girdim topiğe baktım biizm gıcık robotla birivcik var bide zarife talya diğerlerini görmedim .dedimki gıcıklar toplanmış ama zarife kurtarıyo neyse bide talya öpüyorum dedim .o da alındı da konuşmuyorum bunu yapmicaktn falan .kaçtır yazıom hiç oralı olmuo

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 espiri yaptın mıç taşaaaaaaaaaaaaa alınmış kız canım :)))))))))))))

kızlar fotolarımı slecem herkes görebiliomş albümden doğrumu ?

heh ben sımdı sana arkadaslık davetı gonderdım kabul et onuda bakayım resımlerıne. gırmeye calıştım yok gozukmuyor demek arkadas lıstene eklemen lazımmıs.

X