Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ya bazıları cidden yapıo isim vermiom .bund ayanlış anlaşılma oldu

başka topiklerde oldu bana da cnm yazıyorum kimse cevap vermiyor.belki görmediler veya konuşmaya daldıkları için yazamadılar
Benim düşüncelerim hep böyle karşımdakinin aklından kötü bişey geçeceğini falan hiç düşünmem.belki de safımdır sevdiceğim çok kızar bu huyuma bazen
Seker abla sen de böyle düşünmeye çalış:1hug:

başka topiklerde oldu bana da cnm yazıyorum kimse cevap vermiyor.belki görmediler veya konuşmaya daldıkları için yazamadılar
Benim düşüncelerim hep böyle karşımdakinin aklından kötü bişey geçeceğini falan hiç düşünmem.belki de safımdır sevdiceğim çok kızar bu huyuma bazen
Seker abla sen de böyle düşünmeye çalış:1hug:

yok cnm bilerek cev vermeyenler var kurunun yanınd ayaşda yanıo malesef

kızlar albümünüzü özelleitirdiğiniz halde fotolar görülüomuş doğrumu robot söledi bugün

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vermez vermez canım alla allaaaaaa . kımse kımseye karsısındakı ıstıyor dıye cevap vermez ki bunada kaprıs denılmez. sende onu tınlama canım şekerım valla kızıyorum senın bu alıngan tavırlarına. salla kuzum ınsanları. karsında konusmaya calışıpta yuz bulamadığın kıişini ciğeri kaç para ki sen tatlı canını üzüyorsun onun için salaaaaaa

kızz bu arada normalde bende çok kaprisliyimdirr.. ama şekerim topikte oluyor bazen yazdıklarınızı görmediğim bile oluyor... alınmayalım böyle şeylere...

kızlar albümünüzü özelleitirdiğiniz halde fotolar görülüomuş doğrumu robot söledi bugün

albümler bölümü var ya orada herkesin albümünden bi foto görünüyor cnm eğer albüm özelse albümdeki diğer fotoğraflara bakamıyorsun ama 1 tanesi görünüyor sanırım albümdeki ilk foto görünüyor herkese

iyi ablacım ne olsun hep aynı.
Senin albüme bakıyorum hep başörtülü foto görecek miyim diye ama sizin makinanın pilleri hala kayıp galibakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hay o makınanın pillerini bi bulayım uyuzluğuna çöpe atıcam zaten. balım peteğim ya tadılat varya evde resım cekecek halde değilim hiç. gız koyunca soylıcem bakarsınız:)))))))))))))))))))
kafayı sıyırmıs durumdayım heryer toz akannehirakannehirakannehir bi yeri süpürüyorum ötekı yerı kırıyorlar, koyverdım en sonunda bıtmeden temızlıkte yapmıcam. kırın anasını satayım dedım.akannehir

patriciam valla avatardaki arı gibisin ana kraliçemizkaydirigubbakcemile3

gelde arada paylayıver bizi böyle...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hay o makınanın pillerini bi bulayım uyuzluğuna çöpe atıcam zaten. balım peteğim ya tadılat varya evde resım cekecek halde değilim hiç. gız koyunca soylıcem bakarsınız:)))))))))))))))))))
kafayı sıyırmıs durumdayım heryer toz akannehirakannehirakannehir bi yeri süpürüyorum ötekı yerı kırıyorlar, koyverdım en sonunda bıtmeden temızlıkte yapmıcam. kırın anasını satayım dedım.akannehir

patricia yaş kaç senin

kızz bu arada normalde bende çok kaprisliyimdirr.. ama şekerim topikte oluyor bazen yazdıklarınızı görmediğim bile oluyor... alınmayalım böyle şeylere...

ya biricik hanım masus konuşmuo sorun istersen amma bende konuşmuom onla espriden anlamıo sabah bi espri yaptım dahaartık konuşmucm dio konuşmasın :dilcikar:

kızlar bizim mesai bitti gideyim hazırlanayaım bi wc uğrayım malum yol uzun:eek:
size iyi sohbetleerrr... iyi bakın kendinizee

tamam ama ben yokken koyup kaldırma sakınkaydirigubbakcemile3
Bu arada kolay gelsin sana ev işi zor annem de bayram temizliklerinde yakalıyor beni bitek o zaman oluyorum evde malum okul kurs falan haftanın 7 günü dışarıdayım temizliğe zaman kalmıyorkaydirigubbakcemile3

MÖ145 kaydirigubbakcemile3 şaka kız 29 olcam bu ay
ayyyyyyyyyy bayılasım geldı yaş sormayın banaaadelikafadulden gelmişeeemm yolun yarısına gariii:gitme:

aman cnm ne üzülüon evlenmişin bitirmşn işi bizda hiç bişe yok yaş oldu 26 ama çok güzelsin valla yaş falan hiç önmei yok

X