Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

saol cnm benimm
evet bursalıyım
gerçi almanya doğumluyum,anneannemler bulgaristan göçmeni
ama bursada büyüdüm
o yüzden bursalıyım :)

hmm anldm cnm neyse ben denemeye gidiorm sana kolay gelsin biricik hanıma selamımı söyle :roflol:

Merhabalar öncelikle bana fikirlerini sunan "SuLtanoFKonYa,parlayanyildizim,kristaltane ve sekerkiz"a cok tesekkür ederimopuyorumnanaktan
Gecen pazar abimin nikahı vardı ve bende böyleydim.:eek:

kızlar geldm tekrardan mrb herkese :dance: şampuanım köpüklüm hoş kokulum seni görmedim eskileri okuodm :1hug: biricik kızdınmı :kedi: :ecrin_bebek: robot sen ne beni çekiştirion kız orda burda :mymeka: talyam h.b cnm

ne var uleyyyynnn ,ağzımın kirasını mı veriyorsun :mymeka::mymeka:

bu arada senin resimler de genel albüm kısmında çıkıyor haberin olsun ,bacakların filan da yani :a015::a015:

biricik karadenizliyim tabi ne sandın başkası çıkar mı bu gözlerden sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ya ölesine bi resimdi topik canlansın demiştim eklerim yine.yarın yeni çekilem üşenmezsem
siz de kelyin bu ne kös köskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
biricik he canım sen gördüydün galiba zaten
ebrucum yapıcam diye gittim ama varmşış yapmadım:))))
pek bişey bildiğim yok

delikafaduldendelikafadulden
senin bu yorumun olmasa eskileri alıntılamıcaktım
süpersinnalkisalkisalkis

öyleyimdir canim a.s. opuyorumnanaktan a.s. opuyorumnanaktan a.s. opuyorumnanaktan

mayhoş çok hoş olmuşun elbisenin rengi modeli çok güzel
nerden ve kaça aldın acaba ve boyu uzun sanırım altına bişey giymeye gerek yok dimi?
allah mesut etsin abini cnm

kızlar canım çok skkın yha... birazdan birilerini vurabilirim ... bana hapiste bakarsınız dime temiz iç çamaşırı sigara felansengözlerimebaksanab

X