Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

görüm seni :dance::dance:
ama yüzün yok neyyyse pantolonun güzel ama bana o tipler yakışmıyor malesef ama sana yakışmış bak iltifat aldın benden hadi sevin :roflol::roflol:

görüm seni :dance::dance:
ama yüzün yok neyyyse pantolonun güzel ama bana o tipler yakışmıyor malesef ama sana yakışmış bak iltifat aldın benden hadi sevin :roflol::roflol:

ne pantolonu robot ben ömrümde pantolon giymedim kaydirigubbakcemile3etek o ortadan pileli olduğu için sana öyle gözükmüştür
iltifatın için de teşekkür ederim:kedi:
bu arada sen nerelisin

ne pantolonu robot ben ömrümde pantolon giymedim kaydirigubbakcemile3etek o ortadan pileli olduğu için sana öyle gözükmüştür
iltifatın için de teşekkür ederim:kedi:
bu arada sen nerelisin

bana pantolon etek gibi geldi kafamçokkarıştı

nereli olabilirim bi tahmin et bu çene nerelilerde olur CADIARZU

kızlar geldm tekrardan mrb herkese :dance: şampuanım köpüklüm hoş kokulum seni görmedim eskileri okuodm :1hug: biricik kızdınmı :kedi: :ecrin_bebek: robot sen ne beni çekiştirion kız orda burda :mymeka: talyam h.b cnm

neyse gönül alim bari şekerlere yakışmaz:ecrin_bebek: :icecream: biricik ,robot hepinizi opuyorumnanaktan :1hug:

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: gidiyom denemye bende kimse yok zati biricik hanım zaten ayrı alemde :dilcikar: robot bak burdayım ama yoksun sonrada beni çekiştirion :mymeka:

Son düzenleme:
iyiyim cnm kahvaltıyı topladım çamaşırları katladım
kayram da uyanmak üzere sürekli pış pışlıyom
monotonluk yanii
bu arada yarın doğumgünüm :teytey:

iyiyim cnm kahvaltıyı topladım çamaşırları katladım
kayram da uyanmak üzere sürekli pış pışlıyom
monotonluk yanii
bu arada yarın doğumgünüm :teytey:

öylemi cnm iyiki doğdun diyelim şimdiden ilk ben kutlayayım doğum gününü opuyorumnanaktan nice yıllara ailenlesevgiyle sağlıkla huzur ile inş

bursalımısın sen şampuan. bizimde bursada bi ahbabımız var :jeyyar:

saol cnm benimm
evet bursalıyım
gerçi almanya doğumluyum,anneannemler bulgaristan göçmeni
ama bursada büyüdüm
o yüzden bursalıyım :)

X