Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hahahayy bornozları görünce aklıma geldi annem benim bornozu daha 10 yaşında almıştıı... güvelenmiştir bile dura durakaydirigubbakcemile3 kızlar kadife olanlarda çok güzel ama yha koyu pastel renkler..

canım benim aldığımın dışı kadife gibi yumuşacık ben sevmiyorum sırf tiftik gibi olanları

günaydın hihoyyyt gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile2 gıcıklar toplanmış zarife hariç :dance: hadi neyse zarife kurtardı a talyacm da orda hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bedavadan iltifat da pek hoş oluyoo:icecream::icecream:

bu arada muıtfak robotu ben seni çok merak ettim yha...CADIARZU

aman ben de merak et diye bekliyordum zaten laelaelaelaelae

merak edilecek bir şeyim yok yawww ,ben garip ben yetim ben garip vayyyy vayyy :roflol::roflol:

ufak tefek yere yakın bir hatunum işte

şekercinin kızı gelmiş bu arada sabah postamı atayım sana al :mymeka::mymeka:

sırnaşık şeysırnaşık şey

mrb şampuan sende hoşgeldin bacım..

kızlar muhabbete doyum olmuyor..ben gideyimmde biraz işlerle ilgileneyim.. maaşımı hak edeyim
robot bu arada hamdi bey gibisin hee hepten meraklandırdın ... ses var görüntü yok...

hb cnmmmmm
şekerkız bendemi gıcığım şimdi yaa :roflol:

günaydın hanımlarr
nasılsınızz ?

hoşgeldin şampuan iyiyiz cnm sen nasılsın

robot albüm açmış sanırım ama arkadaş olmak şartı varfisfisfis

hoşgeldin şampuan iyiyiz cnm sen nasılsın

robot albüm açmış sanırım ama arkadaş olmak şartı varfisfisfis

AÇMIŞTIM AMA kapadım aklıma gelmişken onu nasıl halledeceğim uğraştım berecemedim yaww kafamçokkarıştı

albümü açıyorum sadece arkadaşlara kutusunu işaretliyorum ama sitenin genel albümlerinde hala görünüyor profil gizliliğinden de sadece arkadaşlara açmıştım ama olmuyor yardım pleeeeaseee

robot o albümlerde kapak foton gözükür ama diğerleri gözükmez özel albüm yapmadın mı

kızlar ben kahvaltı hazırlamaya gidiyorum
burak kayram uyudu şuan
kahvaltı yapınca gelirim gene
size iyi sohbetlerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…