Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben üç sene bir fiil korunduktan sonra hemde doğum kontrol hapıyla ,üç ay sonunda süpriz bi şekilde hamile kaldım ama dediğin öle doğruymuşki,insan artık kafasına takmayı bırakınca hersey çözülüyor,gercektende psikolojikmiş.....
ben resmen karalar bağlamıştım,kendim ettim kendim buldum bu kadar uzun korunursam olacağı buydu diye....
sen şimdi hamilemisin canım,yoksa bebişin varmı???

yok cnm bende hamileyim yaklaşık 5 aylık.. :kedi:

ben açıkçası korunmadım hiç ama gene omadıydı..annnem kaynanam başımın etini nyediler. neden olmuyor vs diye :umursamaz:
oyüzden de biraz kötü hissettiydim kendimi...neyse sağlıklı sıhhatli alaymda kollarıma başka bişey istemiyorum artık...

sende hamilesin heralde :hulya:

:):)
yanlış yazmışım bide herkes bilir diye hava yapıyom.
Pardn kızlar micca nınmış ceketim...
WELLA MAĞAZANIN ADI:9

valla çok güzel güle güle eskit cnm...
bende fikir topluyorum bu aralar...göbek çıktı m illet güzel şeyler giyince çıtı pıtı bende kompleks yapıp kıskanıyorum lülülülülülü

birde kızlar sormak istediğim bişey var eşlerinizle hafta sonları neler yapıyrsunuz..
ya bu çok sorun oldu..hamşle hamilem biyere çıkamıyom fazla , havalarda soğudu, fazla akraba da yok gitcemiz:1closedeyes:

siz eşlerinizle boş vakitleriizi nasıl geçiriyorunuz..eğlenceli vakit aktivite nasıl yapabilriiz..valla canımız çok sıkılıyor. özellikle haftasonları...:gitme:

Kızlar ben çok zamandır geyik topiğine girmiyorum bu topiğide daha önce görmemiştim yeni mi açıldı bu topik?

yok cnm bende hamileyim yaklaşık 5 aylık.. :kedi:

ben açıkçası korunmadım hiç ama gene omadıydı..annnem kaynanam başımın etini nyediler. neden olmuyor vs diye :umursamaz:
oyüzden de biraz kötü hissettiydim kendimi...neyse sağlıklı sıhhatli alaymda kollarıma başka bişey istemiyorum artık...

sende hamilesin heralde :hulya:

ben de 17 haftalık hamileyim, doğumumda nisan başı gibi,erkekmi kızmı bebişin ben tickerde olmayınca anlayamadım....
bende öle bebeğim gelsinde sağlıkla baska bişi istemiyorum....

[

seni pazarlıkcı seni

yok kız hiç becerikli değilimdir pazarlık konusunda.
taksitle şu peşin ş dediler dediklerini bayıldım:)

lahanam
cok guzel yeni cicin coook begendım uzerınde eskısın

ben daha yenı geldım nasılsınız bakalım
herkese hayırlı gunler,bereketlı kazanclar dılıyorum

sağol canım benim...

evet wella da güzel kıyafetler var
ümraniyede de wella var haberiniz olsun kızlar..

valla çok güzel güle güle eskit cnm...
bende fikir topluyorum bu aralar...göbek çıktı m illet güzel şeyler giyince çıtı pıtı bende kompleks yapıp kıskanıyorum lülülülülülü

:

wella değilmi karalahanam..bi konwoy wella doğru yol almıştı kimbilir..istikamet micca arkadaşlar:eek:

sırnaşık şey
mağazanın adı aklaımda kalmış markasınıda öle yazmışım.düzelttim şimdi.
wella paris mağazanın adı,miccada markası özür kıslar...

X