Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ne ilacı yawww kafamçokkarıştı

bu arada şu doktor işine açıklık getirmedin uleyynnn cilt bakımı için doktora mı gidiyorsun sen ne süslü bunlar da yarabbim :mymeka::mymeka:
ben de 34 idim şimdi 36 yım lülülülülülü

anlattım ya doktor yüzüme mikro dermabrazyon yapcak pırıl pırıl olacaz:icecream: tedavi gördüğüm doktor bedava yapcak

hormon bozukluğu vardı ilaç kullandım ondan kilo aldım sende ölüyomuşsunda ağlayanın yokmuş :roflol:

sorma gıcık oluyordum 15-16 yaştan giyinmekten belim çok ince benim bir türlü kendime göre kıyafet bulamıyordum şimdi ii oldum yaww bu halimi seviyorum artık zemuszemus

hormon bozukluğumu geçmiş olsun geçtimi bari şimdi o da kötü bir durum yawww ,farklı etkileri de oluyor vucuda anlarsınyaa ,kuaförden çıkamazsın sen artık naniknaniknaniknanik

ben de d.kontrol hapından kilo aldım 1,5 yılda 7 kilo nasıl iimi :)

sorma gıcık oluyordum 15-16 yaştan giyinmekten belim çok ince benim bir türlü kendime göre kıyafet bulamıyordum şimdi ii oldum yaww bu halimi seviyorum artık zemuszemus

hormon bozukluğumu geçmiş olsun geçtimi bari şimdi o da kötü bir durum yawww ,farklı etkileri de oluyor vucuda anlarsınyaa ,kuaförden çıkamazsın sen artık naniknaniknaniknanik

ben de d.kontrol hapından kilo aldım 1,5 yılda 7 kilo nasıl iimi :)

saol. evt öyleydim malesef düzeldi çok şükür bişey kalmadı hmm ben bende 7 kilo aldım bi yılda :))

..

selam kizlaaaar ben geldiiim

robotum nerelerdesin kiz özledim seni yaa

opuyorumnanaktan

ben burdayım sen nerdesin asıl onu söyle ,ben kaynattım sabah şekercinin kızı ile naniknanik ama sen yoktun daha doğrusu gündüzleri pek olmuyorsun

özlersin tabi özzzzzzlenecek kadınım vesselam zemuszemuszemuszemus

ben burdayım sen nerdesin asıl onu söyle ,ben kaynattım sabah şekercinin kızı ile naniknanik ama sen yoktun daha doğrusu gündüzleri pek olmuyorsun

özlersin tabi özzzzzzlenecek kadınım vesselam zemuszemuszemuszemus

ayy sorma yaa okul tatilde suan bende okulun disinda internete fazla girmiyorum
genelde geceleri giriyorum, ondan görüsemiyoruz :dilcikar:

evet özlenecek birisin kiz :sm_cool:

sekerim nerelerde??

ayy sorma yaa okul tatilde suan bende okulun disinda internete fazla girmiyorum
genelde geceleri giriyorum, ondan görüsemiyoruz :dilcikar:

evet özlenecek birisin kiz :sm_cool:

sekerim nerelerde??

şekercinin kızı geziyor valla ,hem gezenti hem süslü ne olacak ,bakım yaptıracakmış hanfendi ,ben ona bir bakım yapacağım ama neyyyysee :mymeka::mymeka:

bir gün orda bir gün burda sabahlıyor ,elime bir geçirsem :mymeka::mymeka:

sonra da bana kızıyor başka topiclerdeyim diye halbuki kendi ben varken yok kiii

yeni resimleri var şekercinin albümünde bak bi göbüşünü sen de gör :roflol:

benimde var yeni resmim bana da bakk:kedi::kedi:

Son düzenleme:
şekercinin kızı geziyor valla ,hem gezenti hem süslü ne olacak ,bakım yaptıracakmış hanfendi ,ben ona bir bakım yapacağım ama neyyyysee :mymeka::mymeka:

bir gün orda bir gün burda sabahlıyor ,elime bir geçirsem :mymeka::mymeka:

sonra da bana kızıyor başka topiclerdeyim diye halbuki kendi ben varken yok kiii

yeni resimleri var şekercinin albümünde bak bi göbüşünü sen de gör :roflol:

benimde var yeni resmim bana da bakk:kedi::kedi:

sekerin resimlerini gördüm, güzel cikmis, tombisse tombis canim bende tombisim kaydirigubbakcemile3

öyle deme kiz, ne istiyosun sekerimden, birak gezsin tozsun süslensin

simdi yapmayacak da yaslaninca mi yapacak, herseyin tadi gencken cikiyo
a.s

sekerin resimlerini gördüm, güzel cikmis, tombisse tombis canim bende tombisim kaydirigubbakcemile3

öyle deme kiz, ne istiyosun sekerimden, birak gezsin tozsun süslensin

simdi yapmayacak da yaslaninca mi yapacak, herseyin tadi gencken cikiyo
a.s

eyvah etrafımı tombişler sardı yawwwkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gezmesin evde oturup dersini çalışsın zilli:mymeka:

gezsin de bu kadar da gezilmez ki yawww :mymeka:

neyse hadi gençliğine vereyim gezsin bari koca evinde gezemez ,görüp göreceği rahmet o kadar :roflol::roflol:

eyvah etrafımı tombişler sardı yawwwkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gezmesin evde oturup dersini çalışsın zilli:mymeka:

gezsin de bu kadar da gezilmez ki yawww :mymeka:

neyse hadi gençliğine vereyim gezsin bari koca evinde gezemez ,görüp göreceği rahmet o kadar :roflol::roflol:

:eek:klava: tombislere laf yok :eek:klava:

oruc tutuyorum zaten, halim kalmadi aciktiiiiim :çok üzgünüm:

X