Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

benden başka kimse seninle uğraşamaz sengözlerimebaksanab bu bir
ikincisi gıcıklar çoğalamaz tek gıcık benim ,beni tek geçerim lülülülülülülülülülülülü

bu arada ne resmi hemen koy tekrar albüme de bakayım merak ettim şimdi :kızgın::kızgın:

albümde var zaten alt tarafa bakma pantolon giymeye üşendim :kedi:

ne gezmesi şekerci ,sonra da ne bakımı çabuk hesap ver :mymeka::mymeka:

resimlerini de gördüm bu arada ,seni utanmaz arlanmaz seni bacaklar da fora yani heee sanki bi tek güzel bacak sende mi var sanıyosun tombiş şey çok şişme yakında şişko olacaksın lülülülülülülülülülülülü

ben de koyayım bari resim :umursamaz:

resimlerini de gördüm bu arada ,seni utanmaz arlanmaz seni bacaklar da fora yani heee sanki bi tek güzel bacak sende mi var sanıyosun tombiş şey çok şişme yakında şişko olacaksın lülülülülülülülülülülülü

zayıflayacam görecekseniz :sm_cool: 62 kilo oldm az kaldı .cilt bakımına gidiom laelaelaelaelae

gezmeye gidioz işte hem ziyarte hem ticaret kız avona ihtiyavın yokmu sanada verelim :dance:

zayıflayacam görecekseniz :sm_cool: 62 kilo oldm az kaldı .cilt bakımına gidiom laelaelaelaelae

cilt bakımıymış ,ulen ben senin gibi süslensem kraliçe olurum be süslü şaziye seni laelaelaelaelae

hemen gitme bari dur bi giriyorsun bir çıkıyorsun yaww:mymeka::mymeka:

cilt bakımıymış ,ulen ben senin gibi süslensem kraliçe olurum be süslü şaziye seni laelaelaelaelae

hemen gitme bari dur bi giriyorsun bir çıkıyorsun yaww:mymeka::mymeka:

süslenmesemde şekerim ben cnm :sm_cool: eh az daha durim çok ısar ettin doktor beni çok sevdi heralde :dance: cilt bakımına beda va alacak sırnaşık şey

süslenmesemde şekerim ben cnm :sm_cool: eh az daha durim çok ısar ettin doktor beni çok sevdi heralde :dance: cilt bakımına beda va alacak sırnaşık şey

doktor mu doktorda mı yaptırıyorsun bakayım al da albüme bak gözün güzel görsün lülülülülülülülülülülülü

evt doktorda sivilce tedavisi gördüm 6 ay ilaç :çok üzgünüm: hormonlarım bozuktu.ondan sivilce problemim vardı.sonrası içinde doktora peeling yazın dedim izler falan için sen evde yapamazssın dedi kötü olabilir soyulma falan.gel bakıma dedi.bende durumu yok falan dedim bedava geş dedi gidioz bakalım

azcık göbişim var bacaklarım da çok tombiş onlar incelmez zati olsun :icecream:

baktım baktım fena değilsin yerimseniben sırnaşık şey

senden güzelimya sen ona bak :dance::dance:

gobişim de yok ayrıca seninki maşallah heryerde ön planda lülülülülülülülülülülülü

hala 36 bedenim sen sanırım 40 sın lülülülülülülülülülülülü

senden güzelimya sen ona bak :dance::dance:

gobişim de yok ayrıca seninki maşallah heryerde ön planda lülülülülülülülülülülülü

hala 36 bedenim sen sanırım 40 sın lülülülülülülülülülülülü

gıcık :mymeka: 40 bedenim evt nce 38 dim ilaçla kilo aldık

neyse ben çıkıorum bizim kardeş geldi yine o da senin gibi gıcık ya gidioz gezmeye hadi bye cokacimcoook :dance:

gıcık :mymeka: 40 bedenim evt nce 38 dim ilaçla kilo aldık

ne ilacı yawww kafamçokkarıştı

bu arada şu doktor işine açıklık getirmedin uleyynnn cilt bakımı için doktora mı gidiyorsun sen ne süslü bunlar da yarabbim :mymeka::mymeka:
ben de 34 idim şimdi 36 yım lülülülülülü

X