Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hey Allah ım ya bnde çok sinir oluorum böle bekletip duranlara oyalayanlara klava:

kız gel basalım beraber dukkanı bak nasıl hazırlıyorlar hemen :)
he ya ıs kadını oldu takılmaz artıkın bızle heuheueheu cadı

bakınn bakın nasılda günahımı alıolarr.geldim kız bugün aşk günüydü:asigim: çok yoruldumkız şu takvimde he hakkatten sölede yerini bizde ordan yaptırmayalım

kız gel basalım beraber dukkanı bak nasıl hazırlıyorlar hemen :)
he ya ıs kadını oldu takılmaz artıkın bızle heuheueheu cadı

ben kaç kere bastım ama onlar bi takvimi basamadı.. neyse biraz laf söyledim de bi tane de hediye yapalım dedi adam delikafadulden aynısından bi tane de bana olacak yani..o zaman sustum :jeyyar::roflol:

hoşbuldum canım benimmmmmmm :1hug:

şeker im valla heyecandan elim ayağıma dolandı bi yandan kaş bıyık alıyorm delikafadulden.. görmeniz lazım halimi

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah senı tamam naann cık barı yanlış alıcan sımdı. rahat rahat al kılını tuyunu delukaydirigubbakcemile3

tatlıcadı on41 hgdiniz kızlar
PATRİCA Allah hayırlı evlat versin, senin adına çok sevindimm bu arada eşarp çok yakışmıştır mutlaka
resim bekliyozz

hoşgeldin terem immmm..bi daha orada tövbe vallahi..11 gündür sinir küpü oldum vallahi :mymeka:

hoşbuldum şampuan ımmm :1hug:

patricia ya noldu kız :uhm: ne evladı??? yoksa yoksaaaa akannehir

hoşbuldum canım saol :1hug:
nasılsınız???

nasıl olsun bıtanem ya her zmankı gıbı lak lak. ben su an yatarak yazıyorum. kedim var oda geldı sağ kolumun ustune tunedı uyudu resmen. zor yazıyorum valla çişimde geldı kalkamıyorum kaydirigubbakcemile3 boyle absurt durumlar sen nasılsın canım :)))

on41 ne güzel ben kendim alamıyom :icecream:
benide yoluver işin bitince olmazmı gıı :roflol:

ay nişanlılık günlerim geldi aklımaa her buluşma ayrı bi heyecandıı :asigim:

hep nişanlı kalsaymışız

hoşbuldum şampuan ımmm :1hug:

patricia ya noldu kız :uhm: ne evladı??? yoksa yoksaaaa akannehir

yaa benmde kendimi bakıma almam lazım dün bıyıklarımı aldım..ama kaşlarım çıktı ya bide saçlarım çok kırılmış azıcık kestirmem lazım...oıfff bide komple almam lazım heryerimii :kedi:ayy kadınn zor iş

canım ben normaldekendim alıyorum ama heyecandan çim biçme makinası gibi biçtim geçtim delikafadulden...gel seni de yolam :jeyyar:
on41:) süslen püslen nevri dönsün çocuğun epey olmuş görüşmeyeli cnaım:):)
:kedi: olmaz mı canım.. çok özledim çook.. maske yapıcam birazdan.. sivilcelerim durdu durdu ,bugünü buldu çıkacak mafoldumben sabahtan beri sirke sürüyorum.. biraz hafifledi gibi

iyiyim bende saol canım
eşim yan koltukda uyuya kaldı =D
bende fırsat bu fırsat kk ya bi bakim dedim opuyorumnanaktan

kızlar yawww ben akşam üzeri kaşolayını gittim halletim ama saolsunlar baya bir incelttiler... zaten kaş fakiriyim hepten adile naşit oldum hahahahayy:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…