Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sampuan çok gçmiş olsun :gitme:

Sekerkız bnde okudum cnm baştan sona...ve okuma azmini takdir ediorum ben 2 defa grdm öss ye btti dedim açıktn okuorum şu anda ama sen maşallah 5 defa denemissn olmamış ama olsun en azından denemissn...diğer dertlerinle de Allah ım sabır versinn inş gerçekten 2010 senn içn hayırlı bir yıl olur gönlünden geçen güzel şeyler olur inş :Saruboceq:...birde yaşına çok şaşardım cnm hiç göstermiosun.. :bbo:

paptyacım en büyük avantajım o zaten evt 27 olacam nisanda göstermiyorum minyon tipliyim .aman bide o olmasaydı napcktım iyiki göstermiyorum

gördüm patrica fıstık gibisin maşallah
çocuk varmı sende?
ne zaman kapandın?

çocuk için çalışmalar devam edıyor canım heuehueheuhuehueh. cok yenı daha ıkı kere falan esarp taktım. benım ıcın cok radıkal bı karar resımlerdede gorduğun gıbı normal gıyınen bır tıp değildim. ama şimdi gel gor rabbım işte öyle bışey cıkartıyorkı karsına ters duz oluyorsun :))) allaha sukur doğru yolu doğru adam sayesınde buldm canım.

On41 geeeeeeldiiiiiiiiii :dance:

ve de çok heyecanlı :eek: 43 günün ardından yarın aşkına kavuşuyo :kedi:

len ben hele bennnnnnnnnnnn 29 olucam ocak 31 de aboooooooooooo seneyede 30 acılen doğurmam lazım :)

e hele sukur mesai coktan basladı, teremde gelsin sopalıcam ıkınızıde. e hadı hayırlı olsun bebem

canım abimlerdeydik yaa.. anca geldik eve.. bugn çokta kalamıcam. erken kalkıcam sabah.. duş süs püs malum :asigim: bide şu takvim olayı :eek:klava: sinirim tepemde.yarın yarın diye diye bugünü de atalttılar.. sabah ben gidicem dükkana.. aşkım gelmeden almam lazım. 9 aydır çocuk geliyo ist. dan hep bekletiyorum vallahi.. yarında bekletirsem bide ondan gerginlik olmasın..kaydirigubbakcemile

terem
im de damlar birazdan.. malum iş kadını oldu artık sengözlerimebaksanab

canım abimlerdeydik yaa.. anca geldik eve.. bugn çokta kalamıcam. erken kalkıcam sabah.. duş süs püs malum :asigim: bide şu takvim olayı :eek:klava: sinirim tepemde.yarın yarın diye diye bugünü de atalttılar.. sabah ben gidicem dükkana.. aşkım gelmeden almam lazım. 9 aydır çocuk geliyo ist. dan hep bekletiyorum vallahi.. yarında bekletirsem bide ondan gerginlik olmasın..kaydirigubbakcemile

terem
im de damlar birazdan.. malum iş kadını oldu artık sengözlerimebaksanab

kız gel basalım beraber dukkanı bak nasıl hazırlıyorlar hemen :)
he ya ıs kadını oldu takılmaz artıkın bızle heuheueheu cadı

X