Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

amam nedense bişey dikkatimi çekti herkes eğlence peşinde derti tasası olanlar olunca uzaklaşıo millet insanlık bu değil bence şampuancım üstüne alınma seni anlıorm san değil lafım

kızlar yenı geldim. şekerkız noldu kız nıye bunalıma gırdın. tamda okuyamadım yanlış anlamadım insallah. öyle deme balım. benım bu kk dan tanısıp gorustuğum cok ıyı dostlarım var bebişim:)))

şampuancım geçmiş olsunn...çok dikkat etmek lazım allah korusun bronşit astıma filanda çevirmesin diye... acil şifalar diliyorum

sampuan çok gçmiş olsun :gitme:

Sekerkız bnde okudum cnm baştan sona...ve okuma azmini takdir ediorum ben 2 defa grdm öss ye btti dedim açıktn okuorum şu anda ama sen maşallah 5 defa denemissn olmamış ama olsun en azından denemissn...diğer dertlerinle de Allah ım sabır versinn inş gerçekten 2010 senn içn hayırlı bir yıl olur gönlünden geçen güzel şeyler olur inş :Saruboceq:...birde yaşına çok şaşardım cnm hiç göstermiosun.. :bbo:

merhaba kızlar nasılsınız?
4.5 aylık oğlumu doktora götürdüm :ecrin_bebek:
bronşit olmuş yavrum :gitme:
3 doktor görmüştü daha önce bişi yok demişlerdi ,nasıl doktor olmuşlar anlamıyorum :eek:lmaz: :uhm:
doktor film istedi zaturreden şüphelendi ALLAHTAN deilmiş.
şuan uyuyor yavrum.iğne oldu 2 gün şimdi şurup tedavisi görüyo,biran önce iyileşir inşş :Saruboceq: dua edin ablaları :Saruboceq:

bizden haberler böle
çok geçmiş olsun balım yaaa :KK43:(( kıyamam ben mınıcık bebene:KK43: iyileşti haberini çabucak duyrız ınsallah.

ayyy bende baktımm resimlere:) pek bir meraklıyımödır bakmasam çatlardımkaydirigubbakcemile3 çok güzelmişsin patricia kapalı halinide görmek isteriz:)
ah makinamın pillerini bulabılsem ne resmler eklicem size ahhh ahhh

bnde geldim kzlar :kahve:

hoşgeldin balım papatyam:))) gece vardiyası toplanıyor. hadi kızlar haddiii iş başınaaaaaa, mesai başladıkaydirigubbakcemile3
şeker kız hadi sende kaytarmak yok. :lepi:

şampuanım albumler seceneği varya oraya benım nıckımı yazarsan cıkar resımlerım yanlız onlar acık hallerım :)

tşk edrim ya moral oldu biraz illa sitem mi etmek size kız :eek:klava: :dance: öpüyorum hepinizi

şeker canımm ne güzel azimlisin ben çabuk pes ediyorum eğer olmadıysa olmadı diyebiliyorumm... ama sen öyle değilsin çok takdir ettimm... sirkelen biraz gel kendini canım.. yaşadıkların zor şeyler belki ama bundan sonrası için bence güzel düşünmeliki güzel olsun herşeyy

X