Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

karalahana ; trençkotun çok havalı ve şık.güle güle giy

herkese günaydın.hoş öğlen oldu ben daha işe yeni geldim yeni oturdum pcye:)

mrb bayanlar nasılsınız opuyorumnanaktan

Karalahana tatlım çok güzelmiş trençkotun çok hoşuma gtti güle güle giy inş :smiley-cool:

yzlık kışlık değişimi çıkan kışlıklar üütlenecekleri vardı.evimde 3 aile ağırladım yatılı
yatak yorgan yazstık havllu derken bayaa birikmiş

karalahana trençkotun çok şık valla,güle güle giy,az kaldı beş ay sonra bende dolabımı yeniliycem ,yeni cicişlerimle gelirim artıkın....
şimdi belirsiz bir tarz içindeyim,ne giysem yakışmıyo...
nese siz ekleyin ben bakıp iç geçireyim...benneyaptımki

karalahana cnm trenöçkotun süpermiş..bayıldım..kaydirigubbakcemile5

lütfen nerden ve kaça aldığınıda yazarmsın :hulya:

bende düşünüyorum hamilelikten dolayı kilo aldım eski kıyafetlerim olmuyor da

artık yeni şeyler lazım

oyüzen kıyafetleri nerden ve kaça adldığınızıda belirtin bayanlar lütfen opuyorumnanaktan

birde bunun boyu dize kadarmı yoksa pardesü gibi uzunmu?
biraz uzun gördümde..

bugun biraz miskinlik yapalım dedik kızımla ama bakıyorumda herkes bizim gibi daha kimsecikler gelmemişkaydirigubbakcemile2 o ooowww karalahana trenckotun çok güzel görünüyor canım çok kullanışlı oluyor bu tarz şeyler güle güle giyinopuyorumnanaktan

vavvv kaçaaldındiyiever bi ara bana
ama üstünde görsek yaaaaaaaa

karalahana ; trençkotun çok havalı ve şık.güle güle giy

herkese günaydın.hoş öğlen oldu ben daha işe yeni geldim yeni oturdum pcye:)

mrb bayanlar nasılsınız opuyorumnanaktan

Karalahana tatlım çok güzelmiş trençkotun çok hoşuma gtti güle güle giy inş :smiley-cool:

lahana trençkotun güzelmiş

kıslar teşekkür edeirm güzel yorumlarınız için.
inş bir gün giydiğimde üzerimdede gösteririrm.
boyu pardüse gibi dğil,diz altı gibi bişiy...
fatihten aldım.
yeni bir mağaza açılmış wella paris.çok güzel şeyler var.
açılılşa özel indirim vardı.
normalde 190
ben peşin 130 a aldım...

slm kızlaar nasılsınız, bugün geç kaldım benim pc bozulduda...
Belki bir süre aranızda olmayabilirim şimdi arkadaşın pcden yazıyorum, ben kkkolik olmuşumda haberim yokmuş yaa sabahtan beri aklım burada acaba ne konuştular, ne yaptılar...
Karalahana trenckotun çok hoş renginide çok beğendiimm...
Rahatsız olanlar varmış sanırım aramızda acil şifalar dilerim...

ruzeninn öyle deme keşke benimde içimde bi bebek olsa......
inan herşeye değer onun için....

canım rabbime binlercesine şükürki bebeğim benimle bende çok çabaladım onun için,uzun süre bekledim,şimdi çuvalda giysem bir önemi yok,dediklerim sadece latife....
rabbim isteyen herkeze nasip etsin ,inşlh senin de bir bebeğin olur....
hamilelerin duası kabul olurmuş bu ara herkez öle sölüyor....

canım rabbime binlercesine şükürki bebeğim benimle bende çok çabaladım onun için,uzun süre bekledim,şimdi çuvalda giysem bir önemi yok,dediklerim sadece latife....
rabbim isteyen herkeze nasip etsin ,inşlh senin de bir bebeğin olur....
hamilelerin duası kabul olurmuş bu ara herkez öle sölüyor....

ruzenin banada dua et:Saruboceq:bende evlenem benimde bebişlerim olsun:Saruboceq:

Ruzenin o zaman banada dua et yaa çok ihtiyacım var...:Saruboceq:

tamam canım canım ne demek zaten bu ara ben hep dua ediyorum....
dükkandada beni gören müşteriler diyorki;ne olur bizim için dua et sen hamilesin duan kabul olur diyolar...
ben seve seve diyorum....
rabbim seninde sıkıntın ne ise biran önce geçirsin tatlım.....:Saruboceq:

biricik canım ben hamile kaldığım günden beri inanırmısın ,hep onu geçiriyorum aklımdan,rabbim diyorum müjdelediğin gibi bir evlat ile,canı gönülden isteyen herkeze nasip eyle....kimseyi evlatsızlıkla sınama diyorum,inan bu konuda oldukça hassasım....
inşlh olur tatlım...haberlerini verirsin sende ,benim eşimde hep dua etmiş namazlarında öle sölüyor bana ,özge diyor sen hamile ol diyo çok yalvardım Allah'a....
şimdi bizim temennimiz yine aynı....inşlh olur güzelim.....

biricik canım ben hamile kaldığım günden beri inanırmısın ,hep onu geçiriyorum aklımdan,rabbim diyorum müjdelediğin gibi bir evlat ile,canı gönülden isteyen herkeze nasip eyle....kimseyi evlatsızlıkla sınama diyorum,inan bu konuda oldukça hassasım....
inşlh olur tatlım...haberlerini verirsin sende ,benim eşimde hep dua etmiş namazlarında öle sölüyor bana ,özge diyor sen hamile ol diyo çok yalvardım Allah'a....
şimdi bizim temennimiz yine aynı....inşlh olur güzelim.....

içten duan için allah senden ve doğacak evlaından razı olur inşallah.opuyorumnanaktan

X