Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sağol tatlım.ee kızlar konuyu okuyan çok ama kimse bişey yazmıyor.sekerkız bi link verecektin hani ben mi göremedimfisfisfis

merhaba kızlar nasılsınız?
4.5 aylık oğlumu doktora götürdüm :ecrin_bebek:
bronşit olmuş yavrum :gitme:
3 doktor görmüştü daha önce bişi yok demişlerdi ,nasıl doktor olmuşlar anlamıyorum lmaz: :uhm:
doktor film istedi zaturreden şüphelendi ALLAHTAN deilmiş.
şuan uyuyor yavrum.iğne oldu 2 gün şimdi şurup tedavisi görüyo,biran önce iyileşir inşş :Saruboceq: dua edin ablaları :Saruboceq:

bizden haberler böle

oy kıyamam ona küçücük daha bi de iğne vurmuşlar geçmiş olsun ablacm inşallah biran önce iyileşir yavrun:Saruboceq:

ALLAH şafi ismiyle şifa versin inşALLAH

çok geçmiş olsun canım alah acil şifalar versin dualrım sizinkle sizde ablasına dua edin:dance:

gecmis olsun sampuancim insallah hemencik gecer iyi olur oglusun

bende iki gün istanbuldaydim dün bursaya geldim hava coook güzel ya

sanalda bile kimse takmıyo bizi dostluğa falan inanmıyorum ben yalan herşey kişinin en iyi dostu kendisidir

Son düzenleme:
şekerkız geldim cnm ya çocuklardan okuyamadım bile
3.5 yaşında oğlum pc yi bana vermiyoki tam okucaktım oyun istedi bi daha giremedim sakın yanlış anlama
ah fırsat bulabilsem pc ye bile zor giriyom

şekerkız geldim cnm ya çocuklardan okuyamadım bile
3.5 yaşında oğlum pc yi bana vermiyoki tam okucaktım oyun istedi bi daha giremedim sakın yanlış anlama
ah fırsat bulabilsem pc ye bile zor giriyom

sana değil sitemim genel olarak benim dostluğa ve arkadaşlığa dair inancım yok kişinin en iyi dostu kendi birde allah dost istersen allah yeter diyo bi vecizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…