Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ya benımde trenckot almam lazım sıyah. daa heryere baktım bulamıyorum ep kaşe kaban gıbı şeyler var

yok papatyam senn niyetin belli ben sewmem sadece kutlamaları yılbaşı adına..

patrıcıam yarın eklerim inşalalh gı...zemuszemus

talyam öle diom bende
kafamçokkarıştı

makina kardeşimde kız o da işte gece 3 te gelio o da anca yarın geceye=)) ama çok güzel şeler..kız bak bekle bende trençkot alçam eser ocakın sonuna doğru indirime girio alırız delikafadulden

kızlar alışveriş bu kış hiç yapmasam yeridir valla:) dün doğumgünümde gelenler kışı geçirtir bana ayyy ne yüzsüzüm

makina kardeşimde kız o da işte gece 3 te gelio o da anca yarın geceye=)) ama çok güzel şeler..kız bak bekle bende trençkot alçam eser ocakın sonuna doğru indirime girio alırız delikafadulden
alak kız çağır mutlaka

kızlar alışveriş bu kış hiç yapmasam yeridir valla:) dün doğumgünümde gelenler kışı geçirtir bana ayyy ne yüzsüzüm

ocak 31 de benım doğum gunum:))))))))))):jeyyar:

saolun kızlar:) sevdiceğim almış saolsun zaten baya bişey... ama çocuk beni gözünde pek bi ufaltmış sanırım küçük almışdeğiştirme yapıcak... utanıyorum L beden al demeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…