Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bende çekirdek çitledimm yarın rejime giriomda..kızlarr bende feci alışveriş manyaklığı başladıııdelikafadulden

ayy war ya neyi görsem alasım war..dün mangodan 2 tane ceket aldım kotondan bi tane klasik ceket bugünde lcw den tunik gb bişi aldım pant. giymek için trençkot alçam inddirimleri bekliom..viaport vakko çadırı açılmış ben senelerdir ta mertere giderdi o indirim için artık viaportta da açılmış...ama eşaarp beğenemedim bi türlü

alıyosun da bize göstermiyosun heeeklava: güle güle giy canım..al giy valla,hevesimiz sağlığımız imkanımız varken almıcaz da ne zmn alıcaz delikafadulden en büyük destekçi sözümdür...

MUTLU YILLARRRRRRRRRRRRRRRRRR:dance:

yaşlanıoz kızlar :çok üzgünüm: yeni biseneye da girdik yine. hayırlar getirsin in. sağlıkla iman ile sevgi ile

.....
Yeni yılınız kutlu olsun..herkes için hayırlı bir yıl olur inş...opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
neyse hepinize tekrar sağlıklı sevgi ve iman ışığı altında nice yıllara arkadaşlar hayrlı bi sene olur inş opuyorumnanaktan

teremim günahları boynuna diyip mecburiyetten açıcaksın artıkk... sınavlara girerken çok zoruma giderdi benimde tekrar hayırlı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…