Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

:roflol:
benim bi tv,bi pc

aşkım yeni çıktı işten,yolda :gitme: zaten gün boyu görüşemiyoruz..birazdan da yatıyorum der..tamam mafoldumben

allah kavuştursun on41im:):) ayy benimki bunları okusada biraz şükretse halimize... her sabah akşam aynı arabadayız.. işyerinde günde on defa görüşüyoruz... hala alt kattan üst kata özledim diye msj atıyor:):) şükret dediğimdede sen beni sevmiyormusun diye sitem ediyor:):)

allah kavuştursun on41im:):) ayy benimki bunları okusada biraz şükretse halimize... her sabah akşam aynı arabadayız.. işyerinde günde on defa görüşüyoruz... hala alt kattan üst kata özledim diye msj atıyor:):) şükret dediğimdede sen beni sevmiyormusun diye sitem ediyor:):)

kızım biz bırak hergünü.. 39 gün oldu.yüzünü görmedim..cmts buluşucaz inş. ne güzel her gün görüyosun sen :gitme: of nolucak bizim bu halimiz.. arada mesafeler var işte

canım görüyoruzda... işyerinde bey hanım muhabbetimiz:) arada bazen tlflarda canım bitanem diyor müsaitse...:):)

..

slm kizlar..

kızım biz bırak hergünü.. 39 gün oldu.yüzünü görmedim..cmts buluşucaz inş. ne güzel her gün görüyosun sen :gitme: of nolucak bizim bu halimiz.. arada mesafeler var işte

kizlar yaa siz sükredin, ben sadece senede 2, 3 kez görüyorum..
senağlama ..
:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

teşekkür ederim talyacım güzel düşüncelerin içinopuyorumnanaktan
ben öyle bi takıldım baktım şekerkızda karşılık veriyo devam ettim şakaydı bunlar tabi yanlış anlaşılmak istemem beni tanımadığından takıldı bana tabii aramız limoni oldu.-tatlicadiarzu-

evt biricik ben ciddiye aldım çünkü seni tanımıyorum ama biraz abartı bi şaka oldu malesef:çok üzgünüm: yoksa normalde şaka kaldıran bi insanım öle her şakaya alınan bi insan değilim ama ciddiye aldım

canım benim sevgilim 30 yaşında çok olduu yani:) biz tanışmadan önce yapmıştı askerliğii...:):şanslıyım yaniii

X