Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

zarifecik geldii

hiç-kes nerdesin sen kaç kere sordum noldun diyekaydirigubbakcemile

Canım inan görmedim yazını, cok yoğundum, giremedim nete.. ben de seni aradım, hatta kullanıcı arama listesine yazdım zarifecik diye bulamadım seni, başka zarifeler cıktı...ebru sahin e de rastlamadım bu topikte bayadır...merak ettim ikinizi :) ikinizi de pek sevmem ya, ondan merak ettim lülülülülülü nikini değişmissinnnn, hayırlı olsun canımmm :1hug:

Canım inan görmedim yazını, cok yoğundum, giremedim nete.. ben de seni aradım, hatta kullanıcı arama listesine yazdım zarifecik diye bulamadım seni, başka zarifeler cıktı...ebru sahin e de rastlamadım bu topikte bayadır...merak ettim ikinizi :) ikinizi de pek sevmem ya, ondan merak ettim lülülülülülü nikini değişmissinnnn, hayırlı olsun canımmm :1hug:

ne nick değiştirmesii siteden atıldım benkaydirigubbakcemile3

konularımı silmek istediğim için arada bir ablamın üyeliğinden gelip bakıyorum hiç-kes nerde diye yazıp durdumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nişanlandım resimlerimi ekledim gelip bi bakmadın

ne nick değiştirmesii siteden atıldım benkaydirigubbakcemile3

konularımı silmek istediğim için arada bir ablamın üyeliğinden gelip bakıyorum hiç-kes nerde diye yazıp durdumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nişanlandım resimlerimi ekledim gelip bi bakmadın

Hay Allah iyiliğini versinnn kaydirigubbakcemile3
ben de simdi onu sorucaktım, nişan noldu diye, dur bulayım şekerimm, merak ediyodum kaç zamandır resimleriniiiii sositososito

Hay Allah iyiliğini versinnn kaydirigubbakcemile3
ben de simdi onu sorucaktım, nişan noldu diye, dur bulayım şekerimm, merak ediyodum kaç zamandır resimleriniiiii sositososito

arama hiç bulamazsın komple sildiler benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
resim konu mesaj hiç bişeyim yok ama görmeni istiorum dur ekleyem buraya bi tane

ebru şahin i ben de görmedim atılalı:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arama hiç bulamazsın komple sildiler benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
resim konu mesaj hiç bişeyim yok ama görmeni istiorum dur ekleyem buraya bi tane

ebru şahin i ben de görmedim atılalı:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

yaa kaç dakikadır albüm listesini arıyorum, hay alllahım naptın da atıldın zarifem Allah aşkınaaa -tatlicadiarzu- alem hatunsunn vesselaammm naniknanik
bu nurrose senin nikin mi artık, ablanın mı :uhm:

yaa kaç dakikadır albüm listesini arıyorum, hay alllahım naptın da atıldın zarifem Allah aşkınaaa -tatlicadiarzu- alem hatunsunn vesselaammm naniknanik
bu nurrose senin nikin mi artık, ablanın mı :uhm:

bu ablamın nicki.o baya eski üye
ben de yeniden üye olmadın sıkılınca burdan yazıyorum
:kahve::kahve:

nişan resmi bohça fln eklemiştim ben de o konuları komple silmek istedim demek yasakmış

bi baktım yokum hiç bi yerdekaydirigubbakcemile3

zarifeeeeeeeeeeeeeeeeeeee opuyorumnanaktan nikin gibi cok zarif olmuşşsun canım yaaaa, prenses gibi görünüyosun maşalllllaahh, nişanlınla da çok yakışmışsınızzz :lepi:
ve nişanlığııııııııınnnnnnnnnn harikaaaaa zemuszemus benm nişanlığımdan daha güzel -tatlicadiarzu- gıcıkkkk kötükedihüso lülülülülülü

zarifeeeeeeeeeeeeeeeeeeee opuyorumnanaktan nikin gibi cok zarif olmuşşsun canım yaaaa, prenses gibi görünüyosun maşalllllaahh, nişanlınla da çok yakışmışsınızzz :lepi:
ve nişanlığııııııııınnnnnnnnnn harikaaaaa zemuszemus benm nişanlığımdan daha güzel -tatlicadiarzu- gıcıkkkk kötükedihüso lülülülülülü

:asigim::asigim::asigim:beğendim demek
kızım sen beğendiysen fena olmamış demekkaydirigubbakcemile3

bi ayım var evleniyorum
gelinlik de kiraladım aynı yerden kapatılıyo gene

nerelerdesin napıyodun da gelemedin

Zarifemmm....ceyiz topiğnde yazdım sana ama görmedin galiba...nasıılsın cnm nasıl gidio hazırlıklar...:1rolleyes:

görmedim canım yaa:kedi::kedi:

iyim aynı bildiğin gibi.
hazırlıklar tamam
geçen hafta yatak odası aldım
dünd e mutfak eşyalarını ahllettim tamamlandı.şimdi bi ay napıcam onu düşünüyorumCADIARZUCADIARZU

sen napıyosun kaç günü kaldı askerininkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tez yetiştiriyodum, bittii Rabbime binlerce şükür olsun..
ama bi süre daha nete giremicem yine ,şuan annemdeyim diye giriyorum, evde netim bozukk, ne zaman olur bilmiyorum :1ninca:
senin nasıl gidiyor, 1 ay kalmış düüğününee, ama heyecanlı değilsindir benceee sırnaşık şey

nan zarife nerden girip çıktığın belli değil:teytey:
boştasın buralarda dolanıyon demii kazen yakalamasın seni:roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ablamın üyeliğini istila ettim napim
hava kötü sıkılıyorum evde kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

tez yetiştiriyodum, bittii Rabbime binlerce şükür olsun..
ama bi süre daha nete giremicem yine ,şuan annemdeyim diye giriyorum, evde netim bozukk, ne zaman olur bilmiyorum :1ninca:
senin nasıl gidiyor, 1 ay kalmış düüğününee, ama heyecanlı değilsindir benceee sırnaşık şey

evet nedense hiç değilimkaydirigubbakcemile3

ben de evlenince internet almıcam belki sıkılırsam sonra
gelemicem yani.böyle annelerden bi geldiğinde de düğün resmimi gösteririm inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

noldu şimdi ne teziydi bu bitmiyo mu okulun

X