Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

cepkenlı sevmıyorum bende tüm üst istiyorum daha guzel oluyor bence
aynen yüzde 100 katılıyorum

karalahana bende normal hayatta arkadan asla bağlamam ama gelinlikte sanki hoş durmuyor gibi.
tabi herkezin kendi fikriide.
tmm kızlar şuan ben çıkıyorum kuzeninkileri eklersn cnm
efsanur sende eklee bakarım gelincee
bencede

TÜRBANIN ÜZERİNDEKİ AKSESUARLARA FALAN BAKMAYIN.
ETOL ŞEKLİNDE YAPMIŞLAR BAKIN BU DA GÜZEL OLMUŞ...
değişik
ya bende bi ara rahibe duvak yaptırcaktım onden am aozaman cok sadece
kendımınkını cok cock begenıyorum ıykı ole yaptırmısım
ama tesettur konusunda cok hassas olanlar
onden baglamakta haklı

rahibe duvak boydan tek parça çok az işlemeil sade gelinliklere muhteşem oluyor.sanırım başbakannın gelini ile yaygınlaştı bu model

Merhaba Canlar

Bakıyorum kaynatma potansiyelimiz müthiş

Bende fikir olsun diye kendi gelinliğimden ekliyorum arkadan bağlamayı sevmediğim için sadede olsa önden olanı tercih etmiştim buyrunuz

hijyenim seninde çok güzelmiş bağlama şeklin ben her zaman bağladığım gibi bağlamak istiyorum kuaförlerin yaptığı bana abartı gelio..

cimcimecim sağol benim duvak belime kadardı ve sade idi çünkü gelinliğimin üstü tamamen iş olduğu için duvağı düz seçtim abartılı durmasın diye...

amanın önünü zor ekledim arkası içinde bi yarım saat geçer herhalde:)

banyodan çıkarken havluyu başınıza sardığımız şekilde yapılıyor arkasıda uzun kalçaya kadar düz.bir süs yok ayrıca

kızlar canınızı sıkmak istemem ama şöyle bir uyarı aldım face'de hepimizi ilgilendiren bir konu olduğunu düşündüm. Aman dikkatli olalım...
" UYARI: FACEBOOK VE DıGER SıTELERDE ÖZELLıKLE BAŞÖRTÜLÜ KARDEŞLERıMıZıN RESıMLERıNı KOPYALAYARAK UYGUNSUZ YERLERDE (+18 VB. SıTELER ) PAYLAŞIYOR VE YORUM YAPIYORLAR; LÜTFEN BÖYLE SıTELERDE FOTOGRAFLARINIZI PAYLAŞMAYIN. RESMıNıZı SADECE 100 YADA 200 ARKADAŞINIZ ıLE PAYLAŞMIYORSUNUZ! 300 MıLYONDAN DAHA FAZLA KıŞıYE SUNMUŞ OLUYORSUNUZ. DıKKATLı OLUN BACILARIM! (LÜTFEN UYARIYI PROFıLLERıMıZDE PAYLAŞALIM) "

tesekkur ederım canım
evet bu .ama turban kısmı boyle yanı .ama ben esarp kısmını da gelınlık kumasından ıstıyorum renk farkı cok bellı burda
bı de kırık beyaz degıl tam beyaz ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…