Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

slm şampuancım ne gıcık ya tam bi gıcık şu robotmudur nedir hem başka topiklerde yakalıyoruz hemde nolur ekle demişizmiş gıcık şey sileyim o zaman irtibatlarımdan:dilcikar:

sen beni hayatta silemezsin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cazibemden etki alanıma girdin bi kere kaçısın yok :jeyyar:

kız şekerci albüm var ama resim yok

slm kızlar bu topikte yeniyim :))mutfak robutum sayesinde burdayım:)

Hemen tanışma faslına geçeyim. İsmim Sumyra,21 yaşındayım şimdilik bu kadar yeterli mi siz söyleyin:KK70: Eee siz napıyonuz bakalım nasılsınız?

Hemen tanışma faslına geçeyim. ısmim Sumyra,21 yaşındayım şimdilik bu kadar yeterli mi siz söyleyin:KK70: Eee siz napıyonuz bakalım nasılsınız?

hoşgeldin canım ,buranın hanımağası benim derrrrrmişim ,şaka şaka ,sürükledim bunları da bensiz olamıyorlar ,bak daha şimdiden eleman kazandırdım size gördün mü şekerci lülülülülülü bu arada o bakışlar ne öyle süzmeler filan seni zilli seniiiiiiiii

Hemen tanışma faslına geçeyim. İsmim Sumyra,21 yaşındayım şimdilik bu kadar yeterli mi siz söyleyin:KK70: Eee siz napıyonuz bakalım nasılsınız?

aşkolsun ya az önce ben davet ettim ya sizi bu gıcık robotun misafirperverliğimi varki söylemeyi bil ebilmez adı üstünde gıcık ya h.g ayrıca

:1hug: pelerenli hgdin hayatımm a.s.

ben 24 yaşında bi hatunum zemuszemus 2 çocuk anasıyım :ecrin_bebek: :emir_bebek:

kafayı yemek üzereyimm :hulya: kaydirigubbakcemile2

aşkolsun ya az önce ben davet ettim ya sizi bu gıcık robotun misafirperverliğimi varki söylemeyi bil ebilmez adı üstünde gıcık ya h.g ayrıca

çekil aradan şekerci ,onlar benim hayranlarım bi kere :) topiğe girdin diye hemen senin mi oldu leyyyyyynnnnnnnnnnnn sengözlerimebaksanab

bende yaşımı sölemim :kedi:amma yaşını göstermeyen bi şeker iştekaydirigubbakcemile3 össye hazırlanıorm güya.pc yi kapattıracam yakında az kaldı sınavada

X