Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

enişteye de gelio oklava :eek:klava:nie gelmio bakem seni görmeye ya uzakta sayılmazsınız pek..bizim şansımız aşkımın işyeri bizim ewle 10 dk yürüme opuyorumnanaktancanım sıkılır çıkarım yada akşam 6dan sonra bi çay içer gelriz ewezemuszemushaftalık izni çarşamba bugün bizim günümüz oluo ben aşk günü diom:asigim:

patrıcıa kız napıosun bakem
napıyım balım yaaaa asure cektırdı canımı bu zıllı. yarın hemen malzemelerı alıp yapam barı. gercı malzeme var :)))) sabah ılk ısım yapmak olcak.

..

ay evet muharrem ayindayiz

nasilda canim asure cekti yaa

söyle bol findikli cevizli narli bademli portakalkabuklu kusüzümlü tarcinli
(fasulye olmasin bi zahmet)

uff olsada yesek cokacimcoook

essegin aklina kim karpus kabugu getirdi bakem :eek:lmaz:

ahada terem getirdi :eek:klava:

enişteye de gelio oklava :eek:klava:nie gelmio bakem seni görmeye ya uzakta sayılmazsınız pek..bizim şansımız aşkımın işyeri bizim ewle 10 dk yürüme opuyorumnanaktancanım sıkılır çıkarım yada akşam 6dan sonra bi çay içer gelriz ewezemuszemushaftalık izni çarşamba bugün bizim günümüz oluo ben aşk günü diom:asigim:

ah canım buda yoğun çalışıyo işte.. ilk zamanlar her hafta sonu gelirdi. şimdi boşladı iyice.. 2 aydır ders çalışıyo diye bişi demedm,oda söyledi her hafta gelemicem aşkım..şu derse ağırlık vermem lazım,kazanayım da çabuk evlenelim fln.. şimdide sınava girmekten vazgeçti,geçen seneki puanını kullanacakmış.ama hala bi tık yok.h.sonu için "geliyorum"der diye ümit ediyorum..:gitme: deşmeyin yaramı yahu

ah aahh bende özledim vallaŞenizgeceleri giremiyorum nete görüşemiyoruz canım yaa
günüzleri nerdesin sen önceden oluyodun buralarda:gitme:

tez zamanda kavuşalım başka bişi istemiyorum mafoldumben

ne bileyim canım.. tv izliyorum..ama yarın gelirim.kaydirigubbakcemile2

kuzular ben kaçar karnım feci halde yatayım belki geçer.:gitme:.hadii iyi geceler tatlı rüyalarropuyorumnanaktan

hadii sizde yatın kaynatmayın:eek:lmaz:

seninde mi canin cekti?? delikafadulden

ah bu teremm var yaa :eek:lmaz:

kaydirigubbakcemile3
asure.jpg

terem im nereye yahu :gitme:

X