Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar ben çıkıyom iyi geceler allah rahatlık versin herkese
dua edin burak kayram uyusun bu gece kaç gecedir uyutmuyo zombi gibiyim
hadi size iyi sohbetlerr

iyi geceler canım benim.. ben senelerdir öyleyim valla.. :gitme: bari sen uyu.. Allah rahatlık versin.:hulya:

sorma canım.. bu hatunlar çok fena çooook :jeyyar: ben masum :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ay bı gulesım geldı. sen hele bı takvim miladını doldur gorcem senı.
haydeee hoppaaaaa , disskoo disskooo partizaneeeeeeeeeeezemuszemuszemuszemuszemuszemus

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ay bı gulesım geldı. sen hele bı takvim miladını doldur gorcem senı.
haydeee hoppaaaaa , disskoo disskooo partizaneeeeeeeeeeezemuszemuszemuszemuszemuszemus

haydaaaa hopp
kro6id0.gif
kro6id0.gif
kro6id0.gif
:teytey:

kaçırdığım tatlılar olsun:dance: iyiki kaçırmışım
kaydirigubbakcemile3

nazen di sanırım h.g bende kendimi tanıtim s ana 26 yaşında biraz kaba bi tabir olacak amam bi baltaya sap olamammış bi kız işte :dance:

iyi geceler şampuan.... kızlar benim zaten fazlalıklar var... bide kg alırsammm ayyy düşüncesi bile çıldırtıyor beniii:KK43::KK43::KK43:

canlar.. ben biraz yemek tarifleri topic ini karıştırıcam.. valla karnım gurulduyo çok fena.. birazdan dönerim.. mucuk

yok kız burdayız. gercı bu gece bende erken yatıcam dun 3 te yattım sabahta erken kalkınca sımdı gozlerım kan canağı gıbı oldu hadı bende cıkıyorum kendınıze ıyı bakın bebışler

X