Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

terem afiyet olsunn ama bu saattede yenmezki hemşom ben korkarım valla kgdan filan:):)kız gelin melin kulağa hoş geliyorda annem duymadan diyin sizide benide vurur:):)

batsın bu dünyaaa..bitsin bu rüyaaa

kııızlaaaaaarrrr :jeyyar:

vışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bebısım benımmmmmmmmmmmmmmakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
lennnn durun belkım hamıleyımdır zaten habıre canım bışeyler ıstıyor.:gitme::gitme:

şampuanım bioblastım yapmammıııııııııııııııııııııı hele bı gelın neler yaparım ben sıze:)))

patricia m bu gece hitaplarına bayıldım :roflol:

inş. yakında bebişin göbüşünde olur canım benim.. dert etme =)

kızlar toipiğe 50 kg giren 100 kg çıkıcak:):) tatlılar çaylar kahveler.... valla acayip gaza getiriyosunuz:):)

anaaam nomuş böyle bu topiğe biz kilodan bahsediyoz eskileri okuyana kadar topic çıldırmış hoop dedik:roflol:lmaz:

patricia m bu gece hitaplarına bayıldım :roflol:

inş. yakında bebişin göbüşünde olur canım benim.. dert etme =)

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 olcak ınsallah bu sefer ıkıncı tüp denemem olacak :)))))))))) cuma gunu gıdıyorum gorusmeye.kaydirigubbakcemile2

saol patricamm turtayı çok severimdee
bi ara tarifinide istiyomm verirsen sevinirim cnm
kız vermemmı ben elmalısını cok sevıyordum boyle tarcınlı falan . ama bı gun vişneli yaayım dedım vazgeçemedım:)bilale yazarım balım sana

kızlar ben çıkıyom iyi geceler allah rahatlık versin herkese
dua edin burak kayram uyusun bu gece kaç gecedir uyutmuyo zombi gibiyim
hadi size iyi sohbetlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…