Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

olmaz yaaa ,sabah sabah midem bulandı , kahvaltımı yaptım ben ,kahvaltıda ii gider ama ,kahve faslına geçtim artık

bek-le-ye-mem ,kahve krizne girdim çünkü ,senin ısmarlayacağın yok ,en iyisi ben sana ısmarlayayım ,neli istersin

neyse kahvaltıya geçeyim ben saat 1 de ders var anca hazırlanırım:dance: pes etmek yok

bak s ütlü kahvem güzel olur ,tamam sen hazırlan ben sana güzel bir sütlü kahve yapayım hem kafein az da olsa almak gerekir uykunu açar ,hangi bölümde okuyorsun bu arada

bak s ütlü kahvem güzel olur ,tamam sen hazırlan ben sana güzel bir sütlü kahve yapayım hem kafein az da olsa almak gerekir uykunu açar ,hangi bölümde okuyorsun bu arada

sorma ya uzun hikaye :çok üzgünüm: liseden 99 mezunuyum i.h.l hep katsayı problemi vardı olmadı en son a.ö.f ten sosyal bilimler okudum.dgs ye girdim geçen yıl sosyoloji geliyodu korkuttular yok 7 yılını alır bilmem ne şimdi tekrar hazırlanıyorum öss ye yaş oldu 26

geçmiş olsun ben de ihl mezunuyum bu sene inş. yüzün güler ben de aöf mezunuyum 4 yıllık kpss ile kamuya girdim çok şükür ii ki pes etmemişsin çok güzel ALLAH inş. hakkını verecektir çünkü ihl mezunu olup da açıkta kalan pek olmadı herkes bir yerlere yerleşti sen de umarım hedeflerine kavuşursun

bu arada şu beren saati hiç sevmiyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…