Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

2009 ocakta kriz dolasıyla bankadan çıkarıldık..bi ay sonra ben kapandım şimdi malum anca katılım bankaları tesettürlü eleman alıyor.. onlarda şu an alımlar en alt sewiyede bende mecburen diğer bankalara bakıyorum şuan bi bankayla sürecim tamamlandı atama bekliyorum olduğunda mesai saatlerinde açıcam malesef öle zor geliyor ki anlatamam tabi kıyafetim tesettüre uygun dewam edicek..

1 yıldır ewdeyim patlamak üzereyim oturmak bana göre değil çalışmam lazım..ayrıca zarifecik gibi benimde yeni hayat kurma çabamız war sözlümle ewliliğe hazırlanmam lazım onda da paraya ihtiyaç war malesef=(

hee
teremm bosver kız onlar calışşın kursun evı
ben hııc dert etmıorum
sonra zaten sen de cekecen sıkıntıyı
yerimseniben

en iisi bosver

zaten ben anlaştım valla benım kazancım anca bana gıder dıye hehe

saka bı yana hayat müşterek tabi ama ben öteden berı babamdan da para isteyemem babam anneme bırakırdı

huyum kurusun

şaka gibi sözlümde bana öle dio benim aldığım para ikimize de yeter kendi evimiz zaten arabamızda war ne zaman istersen arabayı sen al dio..normal de çalış derler benim ki de çalışma dio=)ben aileme söz verdim çalışıcam die annem çalışmazsan bana gözükme diyor..ben okurken saolsınlar çok emek harcadılar..kendi güvencen olsun diyorlar..

yanii aileler klasık işte

ama sonra coocuk olunca da calışma derler

babam evlenene kadar calış da sonra ne halt edersenız edın dedı bıze
-tatlicadiarzu-

sonra da sıkntıyı cekmeyın dıye dıyorum ımkanınız varken rahat yasayın dıyorum der

zaten ben calışmazsam bız batarmısz benım masrafıma yetısılmezmıs
:jeyyar:

Allahtan işimi sevıyorum yoksa cekılmez gercekten

kızlar yha ihtiyaç filan olmasa bile çalışmak gibisi yok... ben herhalde evde dursam kafayı yerdim... uzun bayram tatillerinde bile bunalıyorum evde...

en güzel yanıda maaşı aldığın gibi hesap wermeden dilediğini almak ben ayakkabı ve çanta delisiyim bütün paramı onlara werebilirim...

bende dün beğendim bi tane 120 dedi ama alıcam aklıma koydum çok sewiorumm..yeni aldığım botlarla süpper olçak..kaydirigubbakcemile5

zarife sen verme zaten 120 lira gözüne kestir çantayı nişan bohçasında alıversin kayınvalide:)kaydirigubbakcemile5

talya tatlım 50 mesajdan sonra özel mesaj atabiliyormuşum malesef burdan cewap wericem soruna pendikteyim ben burdaki boşnak mahallesinden=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…