Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

rengimiz ne olursa olsun biz bu bütünün bi parçasıyız...=) sanat tatlım nasıl gidio kapanma düşüncelerinn..ailen boşnak ve az çok aile yapınızı anlıyorum...inan ben bulunduğum çewrede çok farklı tepkilerle karşılaştım..en çok yaralayan ewlencen mi o yüzden mi kapandın demeleriydi..insanlar nasıl böle düşünebiliolar bilmiorum..9 ay oldu kapanalı çok şükürr şimdi çok mutluyum..benim ailem her zaman çok destekçi oldular hep istediler kapanmamı çok şükür bana da nasip oldu..senin kararını grünce ve bilinçli olduğunu görünce eminim onlarda sana inanacaklar..yeterki araştır ve OKU inan cewap werebilmek anlatabilmek adna çok yardımcı olucaktır sana..dualarımdasın canıma.s.

olsun zarifecik o gün senin en mutlu günün ve babanında biricik kızısın gözünde o da gönlü olsun kırma böle bişi için babanı hayatta ki en değerli kişiler ailen unutma..arkadaşların kuzenlerinde olucaktır siz genç grup eğlenmeye bakın..boşwerr sende stres at oynaaaalkisalkisalkis

ilk zamanlar bunalabilirsin kimse anlamıyor die ama yılma bizim çektiğimiz inan bişi değil eskilerden nelerle karşılaşılıyormuş bizimkisi yanında dert bile değil..

ooo zarıfecık Allah yardımcın olsun
ben de hıc sevmem davullu zurnalı dugun degıl ki bu nişan
Allah gostermesın yurumezse dugun gıbı nısan hos olmuyor
keske babalar bunu dusunsee
mutluluklar keyfını cıkarmaya calış

sanatcım
napabılırler canım yaa öldururler mı yanıı

bu kadar ınce dusunursen bu işin ıcınden cıkamazsın

aa hayır canım neden
cesaretlenmen ıcın soyledım ben yanlış anlama

zarıfecık
Allah ayırmasın canım

son bi tawsiye sana canım..bende lise sondan beri düşünüyordum 2005 ten beri yanii hep erteledim anca 2008 de nasip oldu benden sana sölemesi yapmak istediğin bişi warsa erteleme her dönem yeni bişi geliyor çünkü yok okul yok iş yok ewlilik...hayatında nasıl olmayı istediğine karar ver ve ona göre yaşa
benden sana sadece bi tawsiyeopuyorumnanaktan

aynen kendime hedef koymuştum üni. bitsin kapanıcam diye ama nerde okul bitti 8ay sonra kapandım..önceliklerimi şaşırdım belki de hep iş bulup öle kapanayım dedim baktım kendimi kandırıyorum kapanıp ona göre iş bulmayı çalışmayı seçtim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…