Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

mrb kızlar... şampuan o ne bea 20 kişi mevlütmü yapıcasıksınız:):) şaka bi yana allah kolaylıklar versin.. yokmu konu komşu yardım edecek kimsecikler...

saol cnm ya işte telaş yapıyom istemeden

çocuklar olmasa rahat rahat yaparımda biri meme istiyo :ecrin_bebek: diğeri oyun gamyoncuiremsu
gelde çık işin içinden delikafadulden neyse dünyada bi banamı misafir gelcek çok abartmayayım :roflol:
tembel sanıcaklar şimdi benii kaydirigubbakcemile3

mrb kızlar... şampuan o ne bea 20 kişi mevlütmü yapıcasıksınız:):) şaka bi yana allah kolaylıklar versin.. yokmu konu komşu yardım edecek kimsecikler...

istanbuldan miisafir akrabamız geldi hem bebeğe gelcek hemde yemeğe alıyoz sırayla burda onları ,bizimkileride çağırdım bide kaynanam kayınpederr...

annem yarın gelcek yemekleri yapcaz beraber saolsun ama stres yapıyom işte
bugün temizliğimin büyük kısmını hallettim çok şükür dinleniyom

slamlar kimse yokmu gece damlıyosunuz ama ben ders çalışıyom erken kalkmam lazım:çok üzgünüm:

Slm kizlaaaaaaaaar ben geldim
dün gece yoktum arkadsimda kaldim biraz dertlestik sohbet ettik epey gülüstük opuyorumnanaktan

bi canta aldim bugun carsidan, annemle babam sövüyor bana suan hahahaah
genemi canta aldin diyee kötükedihüso
ama napiyim lazimdi , ondan yoktu :kedi:
sonra resminide koyarim

ohh hayırlı olsun sultancım :1hug: bende düğündeydim dün gece oynaım kurtlarımı döktüm:dance:

resimlerini bekliorum he..bende ufaktan kaçayım aşkımla görüşücez :asigim:

ohh hayırlı olsun sultancım :1hug: bende düğündeydim dün gece oynaım kurtlarımı döktüm:dance:

resimlerini bekliorum he..bende ufaktan kaçayım aşkımla görüşücez :asigim:

Son düzenleme:
Kizlar iste yeni cantammmmmmmmmm
günlük kullanmak icin aldim :1rolleyes:

hihoyyyt

daha kücük olmadi resimler kusura kalmayin canlar :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…