Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar bu resımdekı tarz acayıp hosuna gıttı. acaba kızın ustundekı tunık markasını bılen varmı? birde başındakı eşarp tülmü? etolmü nedir sizce?

Son düzenleme:
selam patricia sen de benim gibi kapanmaya karar verdin galiba hayırlı olsun canım ben biraz erteledim ama sen en kısa zamanda gerçekleştirirsin inşallahopuyorumnanaktan

selam patricia sen de benim gibi kapanmaya karar verdin galiba hayırlı olsun canım ben biraz erteledim ama sen en kısa zamanda gerçekleştirirsin inşallahopuyorumnanaktan

ınsallah canım, neden erteledınkı.?
ya bu gardrop değiştirmek hem maddı hem manevı cok zor. biliyorum tesetturun modası tarzı stılı olmaz ama olmusken guzel gıyıneyım uyumlu olsun ıstıyorum. alışverıslerımı tamamlayınca bismillah diyip kapanıcam bırden allah ızın verırse, eşimde gozumun ıçıne bakıyor her gun dısarı cıkarken bakalım eşarp takıcammı dıye:)

ailem canım senin eşin destekliyor ama benim ailem karşı çıkıyor.ben de önümüzdeki sene yavaş yavaş kendime giyim almaya başlayacağım pek zorluk çekmem yani tamamen gardrop değiştirmem gerekmeyecek çünkü zaten normalde de tunik bol kotlar falan giyiyorum

patricia bu arada diğer fotoğraflarını gördüm yeni kıyafetlerini giyip başörtünü taktıktan sonra da bi foto eklersen çok güzel olur hem de aldıklarını görmüş oluruzopuyorumnanaktan

ben sadece doğruları göstermeye çalışıyorum biricik arkadaşım yanlış anlama e mi
ilahiyat ön lisans mezunuyum 5 sene boyunca bir derneğe bağlı olarak öğretmenlik yaptım...
yine de araştırıp kaynak sunup konuşmak en iyisi ( buraya kapanmak istediğini belirterek girenler için diyorum) yoksa insanları uzaklaştırırız...

yok anacım ben yenı geldım :) tabı aldıklarımı pazar gunu gıyıp çekerım resımlerı gozterırım sıze.
ben normalde cok acık ve dar gıyındığımden kapalı bıseyım yok desem yerıdır. şimdi yenı aldığım tunık kazakları gıyıyorum, kafamı su an kapatmasamda kıyafetlerimi düzelttim allaha şükür. nasıl yanı ailen karsı cıkıyor hay allah.

aha yanlız kalmısım topikte...
hijyenım burda o zaman sen olduğun için şanslıyız dımı, yanı arada bırılerıne bışey soranları okuyorum herkes kendıne gore yorum yapıyor. sen arastırarak cevap verıyorsun. şimdi müsade edersen bende sana bir soru sormak ıstıyorum. benım tek kulağım cocukluğumdan berı duymuyor, yanı tek kulakla işitiyorum ama kapanmayı cok ıstıyorum, hatta eşarplarımıda aldım , evde yaptığım denemelerde farkettımkı zaten az duyan tek kulağım eşarpı takınca dahada az duyuyor. ama bir çöüm buldum tabıkıde bir kaç kişi o şekilde bağlamanın tesetture uygun olmadığını soylemıstı. bulduğum cozum hanı şalları ilk önce arkadan iğneliyorsun sonra boğazına doluyorsun. boylelıkla kulağımın tümü olmasada yarısı açıkta kalıyor ordan rahat duyabılıyorum. sonuçta süsten değil sağlık problemımden dolayı bu sekılde bağlamam lazım. çok aklıma takıldı. uygunmudur???
bağlama şeklı ıse bır kaç yazı yukarda siyah tunık ve sıyah şallı bır resım ekledım bakıp bı yorum yaparsan cok sevınıcem.

patricia bu arada diğer fotoğraflarını gördüm yeni kıyafetlerini giyip başörtünü taktıktan sonra da bi foto eklersen çok güzel olur hem de aldıklarını görmüş oluruzopuyorumnanaktan

ne kaynatıyosunuz siz bakiim..kaydirigubbakcemile3arada kontrol ediyorum haberiniz olsun :mymeka:

:eek:

kız ne kaynatalım kimse yokkı :hulya:bende kendı kendıme yazıyorum kaydirigubbakcemile3
aynen canım bende arada bı gırıp bakıyorum yazılanlara. bu gece online kımse yok maalesef. teremm oluyordu gercı ama kocayamı kaçtı ne kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende takvimle uğraşıyorum..aşkıma tasarlıyorum opuyorumnanaktan yoksa tozunu attırırdım buranın delikafadulden.. o terem zaten tam dayaklık :mymeka: ,bi gidiyo pir gidiyo

bende takvimle uğraşıyorum..aşkıma tasarlıyorum opuyorumnanaktan yoksa tozunu attırırdım buranın delikafadulden.. o terem zaten tam dayaklık :mymeka: ,bi gidiyo pir gidiyo

ne takvımı yaw bak merak ettım sımdı. hangi programda yapıyorsun???? yaptıktan sonra bızede goster. hadi ben gittim çayımı içip gelirim bebişim.:eek:

ne takvımı yaw bak merak ettım sımdı. hangi programda yapıyorsun???? yaptıktan sonra bızede goster. hadi ben gittim çayımı içip gelirim bebişim.:eek:
sen daha topic ime bakmadın mı :mymeka:
http://www.kadinlarkulubu.com/sevgini-haykir/335345-sevgiliye-ozel-masa-takvimi-yardim.html

slm kızlar...şmdik çıkmam gerekio Hanımın çiftliği başlıcakta :jeyyar:

gelirm bitnce :eek:

nerdeydin ki geliceksin sen bakiim :dilcikar:

Slm kizlar ben geldimmmmmmmmmmm
ay inanamiyorum disarisi okadar cok kar yagiyorki
kar yagarken dolastim carsida cok güzeldi ama opuyorumnanaktan
ama acayipte soguk hava akannehir

hoşgeldin canm benm ..

biz daha karı göremedik
cicikartopu.gif

hoşgeldin canm benm ..

biz daha karı göremedik
cicikartopu.gif

hosbulduk canim kaydirigubbakcemile3
hadi ya daha kar yagmadimi oralara, yagar yagar merak etme canim :1rolleyes:
ben yazi daha cok seviyorum, ki$ cok soguk oluyor ve depresyon havalari oluyor..
yazin herkes mutlu huzurlu, herkes gezme tozma pesinde cok seviyorum bu yüzden opuyorumnanaktan :asigim: turkbayragi

X