Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ebru maşallah canım yha... büyütmüşün kocaman kız olmuş... çok tatlı ben bayılıyorum bebeklerin bornozlu havlulu banyo sonrası pozlarına.. ne güzel mis mis yhaa

profil resmimi değiştiremiyorum boyutları uygun ama olmuyor yardım pleaaaaseee

yaptım yaptım tamam zemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
saolun teyzoşları büyüyor çok şükür dudaklarıda kociman cıkmıs halbuki kuş gibi bi ağz var kaydirigubbakcemile3 şimdi pc basında klavyeye vurup duruyoo zemuszemus zeynep begümden seçmeler olduu

hayirli cumalar canlarrrrrrrrrrrrr
ebrucum bebisin coook tatli masallahhhhhh, allah nazarlardan saklasin yaaa opuyorumnanaktan

bende birazdan carsiya cikcam kizlar, dün alacaklarimi siralamistim, bi gidip bakiniyim . alisverisi coooooooook seviyorummmmmmmmm zemuszemus

al bakalım ben ala ala dolapta yer kalmadı malesef ya bir kısmını atacağım ya da hayır kurumuna bağışlayacağım klava:klava:klava:klava:

biricik napiyim kizz as eriyorumm canim surekli biseyler istiyooo :) bugun niyetliyimde ahh ahh saat gelsede orucumu bi acsam hayirlisiyla sen naparsin

canım Allah kabul etsin orucunu benimde var birsürü borç ahhh netcem ben yaaa
başlasam iyi olcak):bende napim canım takılıyorum böyle bugün topikte sohbet derinleşmedi yaa slm veren kaçıyo

canım Allah kabul etsin orucunu benimde var birsürü borç ahhh netcem ben yaaa
başlasam iyi olcak):bende napim canım takılıyorum böyle bugün topikte sohbet derinleşmedi yaa slm veren kaçıyo

Amin cnm insallahh :Saruboceq:evdeyken tutayim dedim bu gunden sonra 5 tane kaliyo :lepi:.. evt topik bugun bayagi bi sessizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…