Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

dene dene
bisikletletepesindengeez1.gif

kübra sağol canım ama ne yapayım daha çocuk doğuracağım yaşa çok var şöyle 4-5 tane doğurayım ondan sonra diyete başlarım:jeyyar:lülülülülülü

on41 valla elma sirkesi aliyim önce, deniyecem mutlaka insallah canim saol

tadi kötü olmuyodur umarim, ben icemiyom yoksa ya midem bulaniyor cok sinir oluyom kendime bu yüzden mafoldumben

Kaç yaşındasın bu arada :jeyyar: ...Anam bu hamilleik baya kilo aldırıyor :bbo: Maşallah 4-5 tane heakaydirigubbakcemile3:hulya::emir_bebek:

tadı kötü değil ben bal olmadan içiyorum biraz yakıyo boğazımı bal olursa asit zarar vermz pek

17 ablacımzemuszemus benim kardeşim olmadığı için çocuklara pek bi özlemim var o yüzden çok çocuk istiyorum da evlenmeden söylemem sevgili eş adayıma sonra beni almaktan vazgeçerkaydirigubbakcemile3

canım size kötü gelmese de mutlaka bal kullanın.. asiti midenize zarar verir.. sultan cım tadı kötü gelirse balı bi kaşık daha fazla koyabilirsin.. ama tahta kaşıkla :eek:klava:

Benim senin yaşındayken taze evliydim kızzz sositososito Hoş şimdide 19.5 yaşındayımkaydirigubbakcemile2.ıyi hadi bakim Allah gönlüne göre versin :eek:

On41 tamam tahta kaşık zemuszemus

hayır malesef ama vazgeçtim sanmayın lise bittiği gibi kapanmayı düşünüyorum.anneme babama söylemeye düşündüğüm bi zamanda evde başörtüsü muhabbeti açıldı işte ailem malesef başörtüsünün siyasi simge olduğunu sanıyormafoldumben ama her fırsatta başörtülü birini gördüğümde anneme bak ne güzel kapanmış falan diyorum anneme anlatmaya çalışıyorum hatta Kuran mealinden başörtüsü geçen ayeti okudum annemlere ama bi tepki vermiyorlarakannehir

ateş su hawa tahta=))))

neymiş tahta kullancakmışız :eek:klava:

kız metal kaşık balın içindeki bilmemneleri öldürüyomuş.. aktarlar diyetisyenler gıda müh. bağırıyoda duymuyo musun :mymeka: ben tahtadan bal kaşığı aldım .hani ucu silindir gibi .balı onla koyuyorum suyunu da koyup onla karıştırıyorm

hayır malesef ama vazgeçtim sanmayın lise bittiği gibi kapanmayı düşünüyorum.anneme babama söylemeye düşündüğüm bi zamanda evde başörtüsü muhabbeti açıldı işte ailem malesef başörtüsünün siyasi simge olduğunu sanıyormafoldumben ama her fırsatta başörtülü birini gördüğümde anneme bak ne güzel kapanmış falan diyorum anneme anlatmaya çalışıyorum hatta Kuran mealinden başörtüsü geçen ayeti okudum annemlere ama bi tepki vermiyorlarakannehir

hayırlsı canım benm sanada nasip olur inşallah ananem hep dua ederdi ölmeden kapandığını görsem die kendi 94 yaşında maşşallah deyin:nazar: gördü çok şüükür ilk gittim anane ben kapandım dedim kadıncağız inanmamış..1 hafta yanında kalınca anladı..:umursamaz:

X