Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben 56 kilo idm hatta 55 idim bi buçuk yıl önce ilaç kullandm iştahım açıldı ve gelsin kilolar malesef:çok üzgünüm:

off kizlar yaa
ceket almam lazim :ecrin_bebek:
cizme almam lazim :ecrin_bebek:
corap almam lazim :ecrin_bebek:
galiba benim yarin carsiya cikmam lazimmmmmmmmm
yarin H&M ´e bi ugriyayim en iyisi zemuszemus

sirkeyi suya karıştırıp yatmadan yada aç karnına bi bardak suya bi kaşık yada içebldn kadar

Aboww nasıl aldın 20 kiloyu
Aa iyiymiş bendemi içsemCADIARZUSüt veriyorum bişe olmaz heralde
İYi alışverişler Sultan :enbuyukkk:

off kizlar yaa
ceket almam lazim :ecrin_bebek:
cizme almam lazim :ecrin_bebek:
corap almam lazim :ecrin_bebek:
galiba benim yarin carsiya cikmam lazimmmmmmmmm
yarin H&M ´e bi ugriyayim en iyisi zemuszemus

canım ilk maaşımla çizme ve çanta aldım herkes çok beğendi.iş görüşmesine gittim görüşen bayn bile çantan çok şık dedi kolay beğenmem öyle beğendiğimde çok beğenilir:dance::kedi: oyüzden evde kaldım galiba:dance:
ha bide tel almam gerek paralar uçmadan

stresten ilk defa kilo aldım canım eskiden iştahım kesilirdi şimdi açıldı..geçen yıl bu günlerde aşkım askerdi..bide üstüne işten çıkarmalar oldu sonra kilolar geldi

Sirkeyi nasıl içiyorsunuz bişeyle karıştırıpmi yoksa ölemi saf sirkemi :1ninca:Bende 55 olsam iyi olur :hulya:

yemeklerden yarım saat önce 2 y. kaşığı elme sirkesi 1 tatlı kaşığı bala ılık su koy cnm..iç öyle.. çok ekşi gelirse balı bi kaşık daha koyabilirsin.. devam edersen farkediceksin değişikliği..elma sirkesinin rolü büyük..bal da sirke asitini alsın diye konuyor

oo iimiş ölese ne yapıoruz bu formülü uyguluoz=)ben isveç diyeti yaptım 4 gün 2.5 kg wermiştim:teytey:

Yaa buda iyiymiş.Dencem inşallah.Sağol canım

ben geldim kızlar hayırdır kilo muhabbeti mi yapıyorsunuzlmaz: ben 53 kiloyum bekarım üstelik bi çoğunuzdan da yaşım küçük söyleyeyim dedim moraliniz düzelsinkaydirigubbakcemile3 ve üstelik boğazdan da hiç kesmiyorum annemin güzel yemeklerini götürüyorum hep:lepi:

oo iimiş ölese ne yapıoruz bu formülü uyguluoz=)ben isveç diyeti yaptım 4 gün 2.5 kg wermiştim:teytey:

ne isveçi kız... ne varsa kocakarı formüllerinde var delikafadulden ama bu sirke diyetisyenlerin önerisi.. yağ yakıcı özelliği çok. tek şartı yemeklerden yarım saat önce alınması (zayıflamak için)

rica ederim kübracım zemuszemus

on41 elmasirkesi, bal ve iliksuyu karistiriyormusun yoksa ayri ayri mi anlamadim ben ?????????

canım, bi kupaya 2 y.kaşığı elma sirkesi koy.. bi tatlı kaşığı bal.. bu arada bal için mutlaka tahta kaşık kullanın lmaz: metal kaşık sokmayın sakın.. sonra sıcağa yakın su koy kupaya...öyle iç. yemeklerden yarım saat önce.. ben sabah kalkınca içiyorum kahvaltıdan önce , öğlen içebilirsem içiyorum..bide yatmadan önce..faydası oluyo valla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…