Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Kardesimin konyadan aldigimiz bindallisiiiiiiiii

bindalli.jpg

bindalli2.jpg

sultano güzelmiş kardeşinin bindallısı ama ben içinde ki pijamayı sevmiyorum etek gibi olanlar çok güzel oluyo ama bunun yaka kısmını flanda çok beğendim:lepi:

saolun canlar darisi bizlere insallah kaydirigubbakcemile3
biz böyle salvarli olanlari daha cok begenioz biricigim, daha hos duruyor, etek okadar hos durmuyor :1rolleyes:

ay cnm benm sorma.. tam bi komediydi bugün delikafadulden

tam gelmelerine yakın annemle tartıştık.. ben çıkmıcam kimsenin karşısına gidiyom dedim.. onlar gelmeden çıkayım diyodum eşofmanlarla rezil gibi :KK70: kapıyı bi açtım merdivenden çıkıyolar.. gördüler beni..içeri girdim hemen.. üstümü değiştirdim mecbur kaydirigubbakcemile3 .arkadaşı çağırdım.. neyse ben on saat giyiynene kadr kadınların uykuları geldi salonda delikafadulden.. sonra utana sıkıla girdim içeri.hoşgeldiniz diyim diyee. ay bide ne göriim akannehir küçükken biz apartmanların ziline basıyoduk.. bu kadın hep bağırıyodu bize :lepi: ay şok oldum şok.. hehe siması da bizim mahallede nam salan bi kadın zaten. car car konuşuyo başım ağrıdı,susmadı bi..mutfakla bizim salon yanyana..ben mutfakta oturdum genelde.. kadın konuştukça içerde taklidini yapıyorum. arkadaşla koptuk :sm_cool: kahveleri yaptım. onunkini soğuk fincana koydum :jeyyar: pastalrın eğri büğrü olanlarını onun tabağına koydum..kaydirigubbakcemile3 zaten aksilik poğaçalar fırındayken elektrikler gitti,kaskatı oldu hepsi.. :bbo: tabağını verirken çatalı kadının ayağına düşürdüm .:roflol: ay görmeniz lazımdı bugünü.. sonrasında dedi işte böyle böyle diye..oğluna demiş beni,oğluda sen beğendiysen bende beğenirim demişmiş :dilcikar: öyle kocadan ne hayır gelir..beni küçüklükten beri gözüne kestirmiş kadın. oturmalara getirirdi annen seni,hanım hanım otururdun diyo.. zillere basıp kaçan benden mi bahsediyo hanım hanım diye anlamadım delikafadulden işte telefonunu aldı annemin bide. bana bişi sorulmadı.. haberleşiriz dendi. ona göre tanıştırırz çocukları inş. olursa akraba oluruz ,olmazsa yine kardeşiz dedi anneme.. öyle böyle bitti bugün.. he bide kadın çok asortikti. süslü püslü kaydirigubbakcemile

:roflol::roflol:

kız yazmalı ne takla atıyon

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:sırnaşık şeysırnaşık şey

bende bayılıyorum şalvarlılara.. oldu mu tam olsun..bide çarıklar ve fesi de olmalı tabi :dance:

benim de öyleydi canım..

şalvarlıydı bindallım..

altın kemeri sositososito çarığı fesi hepsi takımdı ..

diçercim eşarbınla bonenin uyumu çok hoş göriniy alkisalkisalkis

lahana'm önceden evde ilk ben görürdüm ne giydiğini mafoldumbenmafoldumben

şimdi buralarda görüyorum mafoldumbenmafoldumben

ahh ahh kocam baldan datlu olmasa çekülümü bu gurbetlik kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ohh hafiflemişsindir kuzum...=)) neler wardı bi,ze göre şeler warmıydı...aa sana pendikte tarif ettiğim eşarpçı war ya orda da açıo tezgah salı günleri gördün mü

ohh hafiflemişsindir kuzum...=)) neler wardı bi,ze göre şeler warmıydı...aa sana pendikte tarif ettiğim eşarpçı war ya orda da açıo tezgah salı günleri gördün mü

canım iki tane gördüm güzel eşarpçı bütün kokoş kapalılar önündeydi muhtemelen oraydı..kaydirigubbakcemile3

tezgaha baktım önlerde burberry ler falan 20 idi..

belkide ben bulamamışımdır..

ben neler aldım ;CADIARZUCADIARZU

3 tane porselen tabak aldım çerezlik gibi

kuplarda tatlı yaptığımında kullanmak için su bardağı aldım renkli

sonra şal aldım leopar desenli :emir_bebek:

ımm penye elbise aldım hem namaz kılarken hem de erkek misafir gelince üstüme geçirmeye

onun üstüne uygun şal aldım

başkaaaaaaaaaaaa tığ aldım iki tane örgü için

eşime çorap aldım kaydirigubbakcemile3

birde kayınvalidem henüz ortalarda olmayan torununa yelek patik takımı aldı :CüvCüv:sırnaşık şey

güzeldi ben pazarları zaten severim..

ilk gittiğimiz için çok fazla aralara girmeden dolaştık canım..

birdahakine iyice keşfederim ben hihoyyyt

X