Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız valla yanlışlıkla düştü :roflol:

arıcam dedi kadın zaten..:kızgın: annem uğurlamaya indi aşağı kadr.. orda da konuşmuşlar.. annem bi arada gelenler oldu, düşünmüyorum şimdilk dedi,öyle haber verdk demiş.. konuşuruz yine demiş.. kadın arayınca yine aynı şeyi söylicez :1ninca:

vallah iyi atlatmissin, bana geldiklerinde yanlarinda cocugu da getirmisler sanki ben evet dersem hemen alip gidecler gibi kaydirigubbakcemile3

üstelik gelmeyin dedigimiz halde gelmisdiler :umursamaz:

iyiym canım saol sizi sormalıı... muhabbet kurulmuş yine... işten geldim yemek vs derken anca oturdum pcye... ama meraktan çatladım kkda neler oluyor diye:):):) bağımlılık yapıyor burasıııııııııııı

vallah iyi atlatmissin, bana geldiklerinde yanlarinda cocugu da getirmisler sanki ben evet dersem hemen alip gidecler gibi kaydirigubbakcemile3

üstelik gelmeyin dedigimiz halde gelmisdiler :umursamaz:

oda ayıp yahu :mymeka: zorla güzellik mi olur.. çocukta gelseydi çatalı anasına,tabağı oğlunun kafasına geçirirdim galiba :jeyyar:

ayy asker dedin de aklima geldi benimki de bugün gitmis dilekce vermis askere gitmek icin, Allah askina kim kendiliginden askere gider yaaa
sinir oldum harbiden
:umursamaz:

canım öyle deme... askerlik bi erkek için gerçekten sorun..bi an önce gitsin gelsin. ama okuyordu madem niye baştan gitmedi :uhm: benm abim 29 yaşında ,hep tecil ettirdi okuyorum diye... ama şimdi pişman. bayadır kız arkadaşı var..askerliğini yapmadığı için iş yönünden de eş yönünden de önünde büyük bir set bu durum

X