Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

1z5m1s3.jpg

sevgilerrr...alıntı yapmayalım :)

zarıfe laa sana dun o kadar dedım gelınlıgı goremedım ekle dıye b-nıye eklemedın nan

bu arada saol sekerım ben de senı şıp dıye tanırım sportıf karı :)

selam kizlaarrrrrrrr ben geldimmm :gitme:
of hastayim yaaaa
bide kazalarim var oruc tutuyom
yani fenayim anliyacaginiz kafamçokkarıştı

oo cok guzel canım valla secımlerın super bana da yardımcı olursun artık nasıpsee

ustu nasıl bolero degıldr kesın zevkıne guvenıyorum

zarifecik öyle valla iste borclarimdan bir an önce kurtulayim diyorum

gelinlik muhtesem yaaa cok begendim, sen bunumu giyceksin canim, yani bu modeli mi aldiniz. cok begendim

içindeki benim canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bunu aldım yani kiraladım yine

vaaaaaaaaaaay icindeki senmisinnn :1shok:
nebilim kiz valla okumadim geri kalan sayfalari, okadar cokki yaziliyorki, okuyamiyom hepsini ondan bilemedim kaydirigubbakcemile3

valla ne diyim en mutlu gününde giyeceksin, insallah dünyanin en mutlu insani olursun o gün ve tabi bütün evliligin boyunca. Rabbim agiz tadiyla giymek nasip etsin Şeniz

bnm daha mayıs da ama biliyosun deli divane bende netten model bakıyodum sen hiç bakma diyince artık bakmıyorum yerimseniben walla modaevini yazarsanda çok sevinirim cnm

valla bencede öyle zarife, internetten gelinlik filan bakmayin kizlar.
ordan bakiyosun begeniyosun, bi tane modele odaklaniyorsun
sonra modaevlerini filan gezince, aynisini bulamayinca cildirir insan, yada nebilim onu $onu begenmez cünkü aklindaki baska, halbuki ordada süper modeller vardir
o yüzden bence direk gidip bakmak lazim :)

tiamocum güle güle kullan botlarını..eşarbında cok hoşmuş.ama o nası biyer yaa.tek kelimyle muhteşemmm:asigim:

tiamoilk resimde eşarbını ne güzel bağlamışın hemen dikkatimi çekti:lepi:
kazağınla eteğin de güzel ama çizme benlik değilkaydirigubbakcemile3
ikincisinde de renk uyumun süperr

tiamo ikinci fotodaki eşarbın çok hoş botlarında çok güzelzemuszemus

Yorumlariniz icin tesekkur ederim kizlaaar..
a.s.

bakma canım tesettürlüye güzel gelinlik yok:mymeka:
benim gibi bulur diktirirsin
bak bunun da üstü yok açık askılı sadece kapatılcak

cnm kapattıraağın kısımlarda da aynı işlemeler olcak dimi. bide sen şimdi aldığın içinmi bu kdr uygun nisan fln gibi alsak bu fiyata bulailirmiyiz acaba

valla bencede öyle zarife, internetten gelinlik filan bakmayin kizlar.
ordan bakiyosun begeniyosun, bi tane modele odaklaniyorsun
sonra modaevlerini filan gezince, aynisini bulamayinca cildirir insan, yada nebilim onu $onu begenmez cünkü aklindaki baska, halbuki ordada süper modeller vardir
o yüzden bence direk gidip bakmak lazim :)

haklısınız walla gdip yerinde görüp beğenip onu kapattırcaz da bnm korkum kapattırınca gzl olurmu

zarifecim ne güzel gelinlik öle sonunda gördüm..dün akşam anneme nişanlığını göstercektim baktım silmişinn:eek:klava: kalakaldım ölece

X