Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

tesekkurler kızlar
defacto ,huzur,olivium ok..

sanat hoşgeldın tabıkı
etol yuvarlak yuzlulere de yakısıyor ama uzun yuzlulere ben daha cok yakıştırıyorum

kızlar ya bu uzun trıko elbıseler var ya
nerden bulabılırız kı onu istanbulda

ay bende onlardan arıyorum az önce başka topikte modellerini gördüm ..
ama altına ne giysek yakışır onu henüz çözemedim :1closedeyes:

bunu alınca birde çantası ayakkabısı/botu altına bişeyler almaklazım ama bişeyle hayal edemedim henüz...:bbo:

ben etolde sal da normal kare esarpda hepsinden kullaniyorum valla:)
ozel bir yere gideceksem esarp takiyorum.

kızlar ben de geldim kabul edersenizopuyorumnanaktan benim yüzüm yuvarlak etol seviyorum yani takanlara yakıştırıyorum ama yuvarlak yüzlü birine yakışır mıCADIARZU

bence yakışır ama bağlamasını iyi yaparsan..
en önemlisi ama boneyi ve bağlayış şeklin yani topuzun ii olursa oda hoş durur..
zaten eşarp yuvarlak yüzlere daha yakışıyor bence sositososito

canım ben soyle dusunuyorum
ayak bıleklerımden bır karıs yukarda olabılır
çizme ile tamamlamayı dusunuyorum
benım trıkolarım genelde dızde ve altına pantolon gıyıyorum ama artık uzunlardan arıycam armınede vardı ama o da cok uzundu rahıbe gıbı oldu bana

sanat valla canim sana kalmis ben begendigim giysi olunca aliyorum evde artik uzerine esarbi uyduruyorum.
ozellikle gidip esarp almiyorum zaten alamam yurtdisindayim

sanatcım cok sekersın
heyecanlanma dur
benım karısık kıyafetım var ıdııse gıdıp ona uygun esarp alıyorum
esarbım var ise evde gıyecek kıyfet yoksa kıyafet alıyorum

sanat bende yeni kapalı olduğum için kıyafet konusunda çok acemiyim sayılır... Ama yardımcı olayım... Ben hiç etek giyemiyorum alışamadım malesef. Bu yüzden uzun tunikler alıyorum, kot pantalonlarımla giyiyorum... Bence sende önce kıyafetini almalı eşarbını ona göre ayarlamalısın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…