Teşekkürler Kazen ...

güle güle kullan canım bu saati bileğinin hakkıyla kazandın helal olsun sana sevgiler

Canım hayırlı olsun güle güle kullan.Hakederek kazanmışsın.Resimlerini gördüm hediye saatlerin.Hani ben burdayım diye bas bas bağırıyo.Markası da iyiymiş.

güle güle kullan canım bu saati bileğinin hakkıyla kazandın helal olsun sana sevgiler
teşekkürler barçmanım...Şeniz

Canım hayırlı olsun güle güle kullan.Hakederek kazanmışsın.Resimlerini gördüm hediye saatlerin.Hani ben burdayım diye bas bas bağırıyo.Markası da iyiymiş.

teşekkürler bersucum..a.s. Benim için menaviyeti çok önemli..hem bağrıyo hem çok özel valla..sırnaşık şey

Gördüm şekerler:1hug: Çok güzelmiş pembe olansengözlerimebaksanab

Eylülcüm özür dilerim ben seni tebrik ettim sanıyordum .Hediyeni ve madalyanı güle güle kullan canım .Pc bozuldu bir kaçgündür giremedim .Şimdi fırsatım oldu .Öpüyorum .Haketmiştin .a.s.:1hug:

canım güle güle kullan inşallah

sağolasın canım...yerimseniben
Eylülcüm özür dilerim ben seni tebrik ettim sanıyordum .Hediyeni ve madalyanı güle güle kullan canım .Pc bozuldu bir kaçgündür giremedim .Şimdi fırsatım oldu .Öpüyorum .Haketmiştin .a.s.:1hug:

olur canım dalgınlık,yok zararı.. bende seni öpüyorumm...Şeniz

tebrikler canım inşallah darısı başımıza olur sana da eylül -son birde hayırlı kısmet gelir

Lereenim madalyanı ve saatini güle güle kullan .Eylül -son arkadaşım sende güle lgüle kullan hem madalyanı hem saatini .Tebrikler.

Hediyelerinizi güle güle kullanın. a.s.
Yarışmaya katılan diğer üye arkadaşlara nasip olur inşallah.
a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…