Teşekkürler Kazen ...

Güle güle kullan canıma.s. Ama sanki herkes hediyenin ne olduğunu biliyormuş gibime geldi? Bir ben bilmiyorum galiba?CADIARZU

Tebrikler Lereenim..Ne olduğunu anlayamadım ama olsun doğru birşey olduğuna eminim saatini güle güle kullan

Tebrikler Lereenim..Ne olduğunu anlayamadım ama olsun doğru birşey olduğuna eminim saatini güle güle kullan

yeşilim ablam hoşgeldin:)
Yarışmalarımızın ilk görsel ve yazılı kategorinde ki ilk birincilere yani lereenim ve Eylül-son'a Kazen kol saati hediye etti:)

lereen'im güle güle,güzel günlerde kullanırsın inş.yerimseniben

Berşule,senin katkılarını göz ardı edemeyiz sanada ayrıca teşekkürler canım
Kendi siten gibi emek verdin hediyelerin en güzeli senin olsun

Güle Güle kullan Leerenim..Daha bir çok başarıya imza atman dileğimle.Tebrikler

güle güle kullan daha niçe hediyelere canım a.s.ya daha ben nerdenım neyim anlamadım zamanımı verecem bende burdayım diyeçem ama iş artan zamanda eş ve ev işleri ançak vakit bulluyoruz yaaaaaklava:

canım güle güle kullan bu ödüller neye veriliyor.kelebekler neye veriliyor hiç bilgim yok aydınlatırsan sevinirim.

Lereenimm canımm iyi günlerde kullan hediyeni:1hug:
KK'den böyle yetenekli hatunların çıkması çok gururlandırdı beni,ne mutluki böyle kocaman bir ailenin parçasıyım bende,sizleri çok seviyorum,hayatımın renklerisiniz,yeri geldiğinde ablaları,kardeşleri,yeri geldiğinde tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalandığım dostlarımsınız.
Hakkınızla aldığınız bu ödüller bizleri de çok gururlandırdı,kendimiz almışcasına sevindirdia.s.
Yürekten kutluyorumŞeniz

:enbuyukkk: şubede bayıllttım valla millete :enbuyukkk:saati söylemekten sırnaşık şey
:enbuyukkk:
:enbuyukkk:

oy oy oy ablalarin en guzeline saatlerin en guzeli yakismazmiiiiiii yakisir tabiiiii:asigim:

gule gule kullan canim ablammm :1hug:

seni cok seviyorummmmm :asigim::asigim::asigim:

:hooray::hooray:birinci ablammmm:teytey:

oy oy oy ablalarin en guzeline saatlerin en guzeli yakismazmiiiiiii yakisir tabiiiii:asigim:

gule gule kullan canim ablammm :1hug:

seni cok seviyorummmmm :asigim::asigim::asigim:

:hooray::hooray:birinci ablammmm:teytey:

teşekkürler cemremmmm...:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…